2737
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386251 بازدید | 68434 پست
امان از دست شماها😂😂😂😂انرژی واسه صبح ماها فرستادین تاپیک👏🌼🌼🌼🌼😘😘😘 بچه ها دیروز خاله شوهرم ...

عزیزممممم چه حس خوبیه بهت بگن لاغر شدی انگار دنیا رو میرن به آدم 😍😍😍😍

خدا امیر حسام و از چشم بد حفظ کنه😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه هاشمارژیم کانادایی و قبول دارین؟درسته واقعاً؟

من این رژیمو گرفتم 

یک کیلو کم کردم فقط 😯😯😯بعضیا خوب باهاش کم میکنن ولی واقعا بدن از همه چی خالی میشه ،تعادل املاح به هم میخوره 

واقعا اسیب میرسونه

میتونید رژیمتون رو بر پایه اون بگیرید ،یعنی وعده های اصلی اونو استفاده کنید ،ولی مثلا بهش نون اضافه کنید ،میان وعده ها میوه بخورین ،در حد کالری مجاز 

2731
من دیروزمو ۸۰۰ تا بستمممم ولی انقد که بیرون بودم فرصت نکردم بیامممم دیشبم تا ۳ کنسرت بهنام بانی بودی ...

وااااااو تو مسافرت اونم با یه عالمه شکمو ۸۰۰ تا بستی دممممممممت گررررررررم عالیهههههه آفرررررین👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

خدارو شکر  مراقب فکر کردنات باش  الکی الکی اسیب نزن به خودت  مثل من نباش نصف شب که ...

چشم عزیزدلم من بدن مرموزی دارم قدرت فکر خیلی زیاده میتونه یه درد خیلی شدید بدون علت بهت بده 

2738
سلام بچه ها سیتارا جون دیروز کالریم ۱۴۰۰تا شد نیم ساعت حلقه زدم با نیم ساعت پیاده روی بنظرت خوبه عشق ...

سلاممممم عزیزمممممم ۱۴۰۰ خب واسه وزن تو زیاده نفسممممولی پیاده رویش عالیه🤗🤗🤗🤗

2706