2733
2734
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386251 بازدید | 68434 پست
اونا رو در محدوده کالری مجازت بخور که ۱۵۰۰هست ،ولی سبزیجات رو‌بدون شمردن کالریش ،تا بدنت عادت کنه

من از اول سبزیجاتم زدم کالری شماری کردم

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از اول سبزیجاتم زدم کالری شماری کردم

منم همه رو میزنم. 

اما خب سادی جون گفت واسه اوایل کالری شماری میشه حساب نکرد

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
وای خدا گشنم شد ...برم یه ذره لواشک بخورم بخوام شبتون شیک      

شب بخیر😴😴😘

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
2731
قربونت گلم...ایشالله میبینی کم کردی ....فعالیتت زیاد بوده امیدوار باش عزیزم

فدات عزیزم😘❤انشالله که اضافه نکرده باشم😉

2738

وزن اولیه ۶۰وزن هدف۵۴☺

💚خدایا تو بساز،تو بسازے قشنگ ترہ💚😇همه گفتن ماشاالله بیشتر از سنش میفهمه،اما کسی نفهمید بیشتر از سنم سختی کشیدم و برای فهمیدن هر چیز تاوان دادم

بچه یکی راهنمایی کنه کالری شما رو از کجا دانلود کنم و یکم در مورد برنامه ش توضیح بدید ممنون میشم . منتظرتونم❤

خدایا شکرت .اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
سلام وزنم ۸۳قدم ۱۶۳😐دوروزه دارم سالم خوری میکنم. بچمم ۱۴ماهشه 😐چیکار کنمممممم.یکی یه راه حلی بده ...

خوش اومدی عزیزدلم ما اینجا کالری شماری میکنیم شماهم بفرمایین هر کمکی بتونیم میکنیم اگه ۱۵ تا کم کنی عالی میشی بچتم ماشالله بزرگ شده زیاد وابسته شیر نیست غذام میخوره

2706