2733
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386317 بازدید | 68434 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم فقط من چون قرص اعصاب مصرف میکنم اشتهام زیاده به سختی لاغر میشم الان چند وقته تو ۷۷ گیر کر ...

منم روزی ۸ تا قرص اعصاب میخورم عزیزم مثل خودمی دوستم با تلاش میشه کم کرد و البته اراده

2728
جدی مگه چه قدر کم کردی که پوستت خراب شد؟

پوستم خراب نشد فقط صورتم خیلی لاغر شد

هفتاد هشت بودم شدم هفتاد و یک

ریزش موی وحشتناک گرفتم

ولش کردم 

الان از هفتاد ویک شدم هفتاد و پنج 😭

خدایا،مرا آن ده که آن به
2740
کالری شماری بمن یاد میدین چجوری بفهمم چیزی که میخورم کالریش چقدره؟

عزیزم فقط یه ترازوی آشپزخونه دیجیتال لازمه و نرم افزار کالری شماری کرفس هر چی میخوری وزن میکنی میزنی تو کالری شمار اون کالریشو واست حساب میکنه و از ۱۲۰۰ تا ۱۳۰۰ کالری در روز بیشتر نمیخوری اینجوری لاغر میشی البته باید وزنتو صربدر ۳۰ کنی منهای ۱۰۰۰ تا دقیق بفهمی چه قدر باید بخوری تا لاغر شی

من مادرشوهرم خیلی بد بهم میگه توروخدا دیگه رژیم نگیر

انگار روش نمیشه بگه خیلی زشت شدی درصورتیکه از دو سه نفر که اهل رژیمند پرسیدم گفتن نه اصلا بد نشدی فقط صورتت لاغر شده که صورت استخونی مده

ولی مادرشوهرم همچین میگه بهم احساس میکنم شبیه جونور شدم از برخوردش😭

خدایا،مرا آن ده که آن به
تا ۸۵ رو دیدم پریدم تو😂😂منم همونم البته ۸۴و۶۰۰😆😏 و به شدت بی اراده😕

خوش اومدی عزیزممممم بفرما تو حتما با اراده کم میکنی روش کالری شماری عالیه واسه کاهش وزن 

من مادرشوهرم خیلی بد بهم میگه توروخدا دیگه رژیم نگیر انگار روش نمیشه بگه خیلی زشت شدی درصورتیکه از ...

مادرشوهرمن هزاردفعه گفته بهم بسه دیگه صورتت زشت شده درازشده انقداعصابموخوردمیکنه

مادرشوهرمن هزاردفعه گفته بهم بسه دیگه صورتت زشت شده درازشده انقداعصابموخوردمیکنه

دقیقا 

برخورد و واکنششون خیلی زشت و زننده است آدم احساس میکنه شاید شبیه عجوزه ها شده خودش خبر نداره

خدایا،مرا آن ده که آن به
2706