2733
2739
عنوان

تاپیک لاغری خانومای ۸۵ کیلویی💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 386360 بازدید | 68434 پست
افرین واقعا که به این درک از خودتون رسیدید..من خودمو واقعا شکنجه میدم از نظر روحی...ممنون که وقت گذا ...

مررررررسی عزیزدلمممم انشالله با دعای شما بتونم به وزن ایده آلم برسم من تو راه کاهش وزن خیلی به حمایت احتیاج دارم وگرنه زود جا میزنم تا الان به لطف بچه های اینجا طاقت آوردم

عزیزم من مهمونیو رفتم..دویست تا کالریم زیاد تر از مجاز شد ولی واقعا از خودم راضی وخوشنودم...مرسی از ...

ما نمیخوایم خودمونو زجر بدیم یا با کاهش وزن به سلامتی و زیباییمون لطمه بزنیم کاهش وزنمون باید جوری باشه که حالمونو خوب کنه ادما با هم فرق میکنن یکی مثل من تو ۶ ماه ۱۳ کیلو کم میکنه یکی مثل نازنین تو ۵ ماه ۲۰ کیلو کم میکنه بستگی به توان آدما داره و به بدنشون الان تارایی از همه ما بهتر رعایت میکنه ولی ۳ ماهه ففط ۲ کیلو کم کرده بدنش اینجوری نمیشه سرزنشش کرد چون واقعا داره تلاشش رو میکنه شما کاهش وزن رو برای خودت سخت نگیر وقتی راحت بگیری بدنت بهتر باهات راه میاد همین دیشب تو میتونستی ۷۰۰ تا بیشتر از حد مجازت بخوری ولی ۲۰۰ تا بیشتر خوردی همینو به خودت تبریک بگو همین خیلی خوبه من درکت میکنم مطمئنم که میتونی کاهش خوبی داشته باشی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سللم  صبح همگی بخیر  @نازنین۷۵۶۶ عزیز خداروشکر دخترگلت بهتر شده. @سیتارا جون ممنون به ی ...

اووووو آفرین مراسم دارین بهترین انگیزههههه واسه لاغری بببینم چه میکنی 👏👏👏👏👏👏👏

2740

لیست شماره یک تاپیک خانومای ۸۵ کیلویی

نام              وزن شروع            وزن فعلی       وزن هدف

تیامان          ‌۹۵                      ۹۰                   ۶۵

ذرت             ۷۵.۶۰۰                ۷۱                    ۷۰

محمدامین     ۶۹                   ۶۵.۵۰۰                 ۶۰

لیا جون         ۹۵                    ۸۵.۵۰۰             ۸۰

آرتمیسم         ۷۸.۴۰۰             ۷۵.۳۰۰              ۵۸

مدیسا             ۸۵                  ۸۲                   ۷۰

ترنم _بارانا     ۷۴‌.۱۰۰             ۶۹.۸۰۰                   ۶۸

بهار نارنج      ۸۲.۵۰۰              ۷۹.۸۰۰              ۷۹

نام             وزن شروع              وزن فعلی          هدف

سیتارا             ۸۷                         ۷۶                 ۶۸

سانیا              ۸۵                    ۶۹.۹۰۰                 ۶۰

نازنین             ۸۷                         ۶۸                 ۶۵

تارایی              ۶۸                         ۶۶                 ۶۰

نرگس              ۹۴                      ۸۹.۵۰۰              ۷۰

هستیجون       ۸۴                  ۸۰.۸۰۰                 ۸۰

دختر طلا          ۷۰                   ۶۵.۳۰۰                 ۶۰

کارنلین       ۸۹.۵۰۰                  ۸۲.۵۰۰                  ۸۰

الهی شکررررر عزیزدلم خونه خریدی به سلامتی 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 تا وقتی خونه رو تحویل بگیرین از شوهرت د ...

قربونت برم   خونه رو از تبریز گرفتیم میخواییم بعد تحویل بدیم اجاره ....چون محل کار شوهریم یه ساعت از اینجا دوره باید نزدیک محل کارش خونه اجاره کنیم فعلا بشینیم اونجا ...تا یه پولی دستش بیاد یه ماشین بخریم از اینورم سی تومن قرص افتادیم واسه خرید خونه...تا اینارو جمع وجور بکنیم باید برم اونجا زندگی کنیم تا قرضمون رو بدیم ویه ماشینم بخریم برمیگردم خونه خودم ...اونوقت میتونه یه ساعت رو بره بیاد...داره اونجا دنبال خونه میگرده هرووقت پیدا کرد میرم  

خواهراا...میشه برای حاجت گرفتن خواهرم یه صلوات بفرستین....😢😢قربونتون برم......💚
کالری شماری نداره تو به اندازه ای که سیر بشی نکه پر خوری کنی صبحانه و ناهار بخور بعدم تا فردا صبح چی ...

آهان ...ممنونم

تو برنامه اش منع خوردن نداره فقط تو اون ۸ ساعت باید به اندازه بخوری با ولع هر چی رسید دستت نخوری و ا ...

آهان خیلی خوبه از فردا شروع میکنم ممنونم ازت خواهری