2733
2734
عنوان

بیبی چک

458 بازدید | 52 پست

سلام خانمها الان بیبی چک زدم .خط دوم  فقط خط افتاده تعجب کردم تا حالا براتون اینجوری پیش اومده چن روز به پریودیتون این خط بیفته؟چهار روز به پریودیم مونده از دو هفته زیر دلم خیلی تیر می کشه پایین کمرمم درد میکنه حالت تهوع خفیف هم دارم 

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘

چرا خط Tسفیده

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکی دیگه تست کن اخه باید اونم صورتی باشه.ولی ایشالا   مثبته

خدایا ممنون بابت معجزه قشنگت.بعد ۶ سال یکی از بهترین فرشته هاتو گذاشتی توی دامنم .🤰۹۹/۲/۳۰      🤱۹۹/۱۱/۳۰       اولین فرشتروبعد ۶ سال بهم دادی و حالا دومیو یهویی گذاشتی توی دلم.ممنونم ازت خدای خوبم 
2740

فک کنم خرابه عزیزم چند روز دیگه یک مارک دیگه بگیر بزن انشاءالله ک مثبت میشه

Log kehtay hain main bohot bolti hoon kya karon jo dil main ata hai bol deti hoon 😝( همه میگن من زیاد حرف میزنم چیکار کنم هر چی به دلم میاد میگم ) من مهربانم با من مهربان باشید 😍😘
یکی دیگه تست کن اخه باید اونم صورتی باشه.ولی ایشالا   مثبته

آره فردا صبح یکی دیگه باید بزنم

چون هنوز بتا پایینه اینجوری افتاده ولی احتمال خیلی زیاد بارداری😍😍

انشالله برام دعا کن عزیزم