2737
2739
عنوان

بیبی چک

| مشاهده متن کامل بحث + 458 بازدید | 52 پست
اره عزیزم دیروز صبح زدم البته نگرانم که چرا خونریزی،ندارمو درد میپیچه همش از ترس گریم میگیره بیزارم ...

منم خونریزیم خیلی خفیف بود همش گریه میکردم دردا هم بیشتر شبا میومد سراغم به خدا این روزا میگذره حتما یه حکمتی هست به خدا توکل کن یه کاربری بود اینجا بنده خدا بتاش پنج هزار به بالا بود یه دوره هم امپولو زد ولی فایده نداشت دیگه نمیدونم اخرش چی شد برای شما خیلی عدد ناچیزیه

برای سلامتی همسرم و بچه هام و خونه دارشدنمون با دلهای پاکتون لطفا یه صلوات😘😘😘😘
اره عزیز طبیعیه داره فشار میاره که زود دفع شه من این نفخارو بلافاصله بعد امپول داشتم تا یه هفته .عمل ...

یعنی دوباره بخوان بزنن بازبستری میکنن؟؟و بعد امپول چند درصد باید کاهش داشته باشع

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا درسته بارداریت ناموفق بود ولی همین که باردار شدی جای امید داره چون من خیلی ها رو شنیدم بعد از سقط یا زایمان بلافاصله با اولین اقدام میگیره تا یکسال بدن امادگی داره

منم خونریزیم خیلی خفیف بود همش گریه میکردم دردا هم بیشتر شبا میومد سراغم به خدا این روزا میگذره حتما ...

ان شالله هرچه زودتر این روزای تلخ بگذره نفس جون کلافم کرده

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥
2731
حالا درسته بارداریت ناموفق بود ولی همین که باردار شدی جای امید داره چون من خیلی ها رو شنیدم بعد از س ...

عزیزم من بارداری چهارممه یه دختر ششونیم ساله دارم و دوتا سقط

یعنی دوباره بخوان بزنن بازبستری میکنن؟؟و بعد امپول چند درصد باید کاهش داشته باشع

اخه برای هر کسی فرق میکنه سیستم بدنش مپلا اونشبی که من بستری بودم تخت بغلیم رو عمل کرده بودن لولش ترکیده بود البته خودش نمیدونست بارداره بادرد اومده بود بیمارستان هفته ی بعدش که اومدیم پیش دکتر برای اون زیاد بتاش پایین نیومده حالا با اینکه عمل شده بود ولی برای من از دو هزار و خورده ای رسیده بود به دویست

اخه برای هر کسی فرق میکنه سیستم بدنش مپلا اونشبی که من بستری بودم تخت بغلیم رو عمل کرده بودن لولش تر ...

خب خداروشکر که اذیت نشدی..نفس جون نگفتی بنظرت بخوان دوباره امپول بزنن بستریم میکنن

ان شالله هرچه زودتر این روزای تلخ بگذره نفس جون کلافم کرده

انشالله عزیزم غصه نخور تو رو خدا منم این روزا رو گذروندم باورت میشه اصلا یادم رفته بود دو سال پیشو انشالله خدا به این زودی دامنتو سبز کنه این استرس ها و ناراحتیا همش طبیعیه خدا شاهده اون لحظه ای که دفع شد انگاری هر چی غم و غصه بود رفت اصلا انگاری سبکتر شدم برای شما انشالله به زودی زود دفع بشه

2740
خب خداروشکر که اذیت نشدی..نفس جون نگفتی بنظرت بخوان دوباره امپول بزنن بستریم میکنن

آره عزیز دوباره بستری میکنن که خدای ناکرده حالت بد نشه 

انشالله عزیزم غصه نخور تو رو خدا منم این روزا رو گذروندم باورت میشه اصلا یادم رفته بود دو سال پیشو ا ...

ان شالله عزیزدلم بمن گفتن جذب میشه

آره عزیز دوباره بستری میکنن که خدای ناکرده حالت بد نشه 

ای وای انشالله نیاز پیدا نکنم دیگه به امپول که بستری نمیشم رو مخمه

راستی من چن باری هم شربت زعفران غلیظ هم میخوردم پیاده روی هم زیاد داشتم حالا نمیدونم اینا هم چقدر تاثیر داشت

راستی من چن باری هم شربت زعفران غلیظ هم میخوردم پیاده روی هم زیاد داشتم حالا نمیدونم اینا هم چقدر تا ...

پس منم امتحان کنم چطوری درستش میکردی،گلم

اره ممکنه با خونریزی جذب بشه که اصلا خودتم متوجه نشی یا ممکنه کامل دفع شه

اره ممکنه با خونریزی جذب بشه که اصلا خودتم متوجه نشی یا ممکنه کامل دفع شه

با بتایی که من داشتم امیدوارم اذیتم نکنه