2733
2734
عنوان

بیمارستان میلاد و وزن بالا

1012 بازدید | 26 پست

سلام خانوما من بیس سالمه و وزنم ۱۰۵ کیلو و ناخاسته باردارشدم امروز رفتم بیمارستان میلاد تشکیل پرونده مراقبت بارداری بدم میگه وزن بالا ما پرونده تشکیل نمیدیم شما شنیدید همچین چیزی؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خوبه که بهت گفتن عزیزم چون وزن بالا تو بارداری یه مراقبت های ویژه تری می خواد که بیمارستان دولتی شاید از پسش برننیاد

کسایی که می خوان لاغر شن با کالری شماری و سبک زندگی سالم دستا بالا 😄😄😄 هم تاپیک داریم هم گروه تل
نه،من سال قبل ۱۰۰بودم ،بیمارستان مهدیه زایمان کردم 

شما ازقبل بارداری 100 بودی یااخرش رسیدی اگه اخر اخر رسیدی به صد مشکلی نیست ولی اگه از قبلش وزن بالا باشه خیلی کم پیش میاد قبول کنن مگراینکه اورژانسی باشه

جیگرداریم دخترداریم❤❤
2740
آره ممکنه تو بارداری دیابت بارداری بگیری معمولا بچه هم وزنش کم میشه مادر چاق باشه 

نه عزیزیزم مشکل اینا نیست چربی انقدر زیاده که جایی برای بچه نیست واگه مراقبت ویژه نشه ممکنه بچه دورازجون خفه بشه خواهرمنوفرستادن سزارین بیمارستان نیمه دولتی دکتر گفته بود بچه جای اینکه پایین باشه انقد داخلیت چربی داشت بچه نزدیکای معده بود وخدا بهش رحم کرده اینجور موردا نمیتونن طبیعی زایمان کنن برای همون بیمارستانای دولتی قبول نمیکنن 

جیگرداریم دخترداریم❤❤
2706