2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ما ازوقتی گرون شده نتو نستیم بخریم رفتیم گوشت سویا خریدیم دلتون آب ..تازه باهاش پیراشکی هم درست میکنم خوشمزه میشه😁

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
2738
یعنی ادویه جات سردیشو میگیره؟مطمعنی؟

بله

با مصلح باید مصرف کنین که متعادل بشه

یه چیز گرمی بهش اضافه کن ،حله، اکثر ادویه ها گرمن.

ادویه هم که پرخاصیته

چربی گوساله هم کمه هم چوق نمیشی هم چربیت نمیره بالا

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
وا مگه شما میخرین؟ماکه نمیخریم،اصن گوشت چی هس؟ داره میپیونده به تاریخ و جغرافیا😅😅😅😅

والا من خودم در کل اصلا گوشت خور نیستم تو عمرم‌تاحالا تو خورشت گوشت نخوردم فقط تو کتلت همین،کلا بدم‌میاد همسرمم زیاد گوشت خورنیست مثلا تو ی وعده سه تا تیکه کوچیک 

۱کیلو واسه ۱ سالمون جواب میده😆

تو طب سنتی میگن به گفته بوعلی سینا گاو روغنش شفاست , شیرش دواست و گوشتش مرض , یه همچین چیزی فک کنم , اینم نباید به خاطر سردی تنها باشه فک کنم ضررا دیگه هم داره , به هر حال من دیگه خیلی وقته چرخ کرده گوشت شتر میگیرم و خورشتی هم که گوسفند

2706