2737
2734
والا من خودم در کل اصلا گوشت خور نیستم تو عمرم‌تاحالا تو خورشت گوشت نخوردم فقط تو کتلت همین،کلا بدم‌ ...

پس شوهرت باید با این اوضاع گوشت تو رو رو سرش بذاره😅😅😅

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا من خودم در کل اصلا گوشت خور نیستم تو عمرم‌تاحالا تو خورشت گوشت نخوردم فقط تو کتلت همین،کلا بدم‌ ...

خوب وقتی اینطوری گوشت مصرف میکنید مطمئن باش هیچ ضرری بهتون نمیرسه ... 

این مشکلات سردی و این چیزا برا کسایی هست که هر روز گوشت میخورن 

یه گوشت خوب که دوست دارید بگیرید البته شنیدم شتر مرغ به دلیل اهن زیاد عالی میشه

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2742

خوشبحالتون .ما تازه خریدیم دلم نمیاد بشون دس بزنم هر روز قیمتش میره بالا.تو فکرم بزارمش تو دیوار 😂😂😂 

فک کن بزنم دوبسته ابگوشتی ۱۰۰

۶ بسته خورشتی ۱۵۰ 

۴ بسته چرخ کرده ۱۳۰

به خریدار واقعی تخفیف داده میشود.

گوسفندی

نه بو نداره ... 

اون که تو میگی فکر کنم بزغاله نر یا گوسفند نر هست که وقتی از بلوغ زمانی زیادی میگذره دیگه گوشتش یه بوی خیلی بدی داره ...

همه گوشتا بو ندارن

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2740
بله با مصلح باید مصرف کنین که متعادل بشه یه چیز گرمی بهش اضافه کن ،حله، اکثر ادویه ها گرمن. ادویه ...

من خودم اصلا بغیر از تو کتلت تاحالا گوشت قرمز نخوردم مثلا توخورشت اینا،پس خوبه باز اگه اینطور باشه 

مرسی😍

خوب وقتی اینطوری گوشت مصرف میکنید مطمئن باش هیچ ضرری بهتون نمیرسه ...  این مشکلات سردی و این چ ...

پس خداروشکر اره گوشت خور نیستیم

اگه به من بود گیاه خوار میشدم‌بخدا گوشت میبینم بشدت عذاب وجدان میگیرم‌و حالم بد میشه فکرای عجیب غریب میاد تو ذهنم حالا باز مجرد بودم کمتر بود چون خودم غذا درست نمیکردم اما الان ازاول خودم با گوشت و مرغ خام سرکار دارم سر سفره با هزار بسم الله هواس پرتی باید غذا بخورم که فکرنیاد سراغم

2706