2737
2739
عنوان

کادو تولد پسرم😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 62 پست

دستگاه بخور سرد من دارم دخترم تاسرمامیخوره سریع روشن میکنم دو روزه خوب میشه.۸ماهشه الان دخملی جونم😍

من دوباره اومدم که دختر خوبی بشم😉دوباره شروع کنمو سر قولم بمونم😉وزن اولیه ۸۹...وزن فعلی ۶۷.==>۶۶۸۰۰...هدف اول۶۵🔒هدف دوم۶۲🔒هدف سوم۵۹🔒هدف طلایی۵۷🔒💛گروه ابی💙 اما ب همین زودی گروه طلایی میشم💛قد۱۶۷💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با ۲۱۰ تومن نمیتونی دستگاه بخور خوب برداری

اولین حسنِ دستگاه بخور مخزن بزرگه اگه مخزنش کمتر از ۵ لیتر باشه شب تا صبح باید ۲ بار پاشی پرش کنی یا یکی دو ساعت روشن‌کنی و خاموش کنی

مخزن بالای ۵ لیتر هم قیمتش بالای ۴۰۰ تومنه

مخزن دستگاه بخور من ۶ لیتره ۲ شب یکبار پرش میکنم

من برای سیسمونی دخترم ۱۷ ماه پیش مارک فلر خریدم‌ ۶۰۰ تومن الان قطعا بالای ۱ تومنه

توی دیجی کالا دستگاههای بخور رو سرچ کن مدلها و قیمتها دستت بیاد

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
بارداری؟

بله😔

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2728

من دخترم که به دنیا اومد همش بینیش خر خر میکردو خشک بود بردیم دکتر گفت باید بالای سرش بخور سرد بذاری هوا رو مرطوب کنید الانم که ماشالا دوسالش من روشن میذارم چون بخاری هوای خونرو خشک میکنه بچه اذیت میشد .

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
مارکش چیه؟راضی هستین؟اصلاتاثیری داره؟

قطعا بی تاثیر نیست

مخصوصا اگه بخاری دارین.چون بخاری هوا رو خشک میکنه

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2740
نه پسرم 15 ماهس

منو میگه

دستگاه بخور😐😐به چه درد میخوره دوتا تیکه لباس وردار خلاص

خدایی نمیدونی به چه درد میخوره؟؟؟؟؟😐

هوای خونه رو استریل میکنه

مانع از پخش ویروسها میشه

به بهبود سرماخوردگی کمک میکنه

خشکی هوا رو از بین میبره و هوای تمیز و مرطوب به خونه میده

موقع سرماخورگی از گریپ شدن و آبریزش و سوزش حلق و بینی جلوگیری میکنه

کلا تو خونه ای که بچه هست دستگاه بخور سرد یکی از واجباته

من جز اولین چیزایی بود که برای سیسمونی دخترم خریدم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
آخی عزیزم  خب چرا ناراحتی؟

نمیدونم😞

نمیخواستم خب😢

همش ۲۰ سالمه

تو همین یکیش موندم.دس تنهام.چی بگم.خدایا شکرت

مال من این شکلیه  فقط طوسیشه . قیمتشو تو نت زده 250 ما پارسال گرفتیم 170

❤خوشبختی یعنی ❤:                                                      شیطنت با مادری که خودش هم شیطونه 😉                          👨👧👩              ❤💏
2706