2733
2734
عنوان

کادو تولد پسرم😒😒😒

| مشاهده متن کامل بحث + 797 بازدید | 62 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم😞 نمیخواستم خب😢 همش ۲۰ سالمه تو همین یکیش موندم.دس تنهام.چی بگم.خدایا شکرت

آهان خدا خواسته بوده☺

اشکال نداره عزیزم 

منم بیست سالمه دومی رو ۱ هفته س متوجه شدم باردارم

شما چند هفته یی؟

خدایا شکرت......  
2728
خدایی نمیدونی به چه درد میخوره؟؟؟؟؟😐 هوای خونه رو استریل میکنه مانع از پخش ویروسها میشه به بهبود ...

خودمم هروقت پسرم مریض شده دکترگفته براش بخوربزارم.

تیکر تولد پسر نازم  
طبیعی زایمان کردی اولی رو؟

بله

از کجا فهمیدی؟؟

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
خدایی نمیدونی به چه درد میخوره؟؟؟؟؟😐 هوای خونه رو استریل میکنه مانع از پخش ویروسها میشه به بهبود ...

ممنون از توضیحاتت ولی باور کن ندیده بودم تو اطرافیانم تهرانم هستم مثلا😂

آهان خدا خواسته بوده☺ اشکال نداره عزیزم  منم بیست سالمه دومی رو ۱ هفته س متوجه شدم باردارم ...

واقعا؟؟؟؟؟

شمام ناخواسته؟؟؟

دخترت چندوقتشه؟؟

من ۱۹ هفته م.پسرم ۱۵ ماهه ست

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2740
خوبی عزیزم کی زایمانته؟؟؟

نه اصلا خوب نیستم😔😔حالم خیلی بده امشب دوساعت گریه کردم از سر درد دارم میمیرم😢😢قرار بود سه شنبه باشه که به لطفه دکتره محترمم هنوز بلاتکلیفم تاپیک اخرمو بخون میفهمی😞😞

واقعا؟؟؟؟؟ شمام ناخواسته؟؟؟ دخترت چندوقتشه؟؟ من ۱۹ هفته م.پسرم ۱۵ ماهه ست

آره عزیزم☺

من اصلا آماده نبودم و شوهرم خیلی اصرار داشت

دخترم ۲ سالشه

الان هم پنج هفته هستم

جنسیت نینی تون چیه؟

خدایا شکرت......  
نه اصلا خوب نیستم😔😔حالم خیلی بده امشب دوساعت گریه کردم از سر درد دارم میمیرم😢😢قرار بود سه شنبه ب ...

آخی عزیزم ناراحت نباش انشاالله زایمان میکنی

گریه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟

اصلا گریه برات خوب نیست اونم تو این روزای آخر

خدایا شکرت......  
آره عزیزم☺ من اصلا آماده نبودم و شوهرم خیلی اصرار داشت دخترم ۲ سالشه الان هم پنج هفته هستم جنسیت ...

پس خیلیم ناخواسته نبوده

دخترتونم دو ساله ست خیلی خوبه،من دومیم به دنیا بیاد اولبم یکسال و ۸ ماهشه😥باید هر دوشونو مای بیبی کنم.

حتما کمکی هم داری نه😞منظورم مامانته

بله دختره.تنها دلخوشیم همینه،😞

بخور سرد برای بچه عاالی و ضروریه ... من که همش از پاییز تا الان یکسره بخور سرد تو خونم روشنه چون خونم خشکه و بچم دماغش کیپ میشه ... 

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
2706