2733
2734
عنوان

زخم رحم😢لطفا کمک کنید

547 بازدید | 84 پست

سلام خانما مرسی که اومدید.امروز رفتم پیش متخصص زنان.معاینه کرد گفت عفونت داری و یه زخم بزرگ الان فریزکنم برات؟ترسیدم.گفتم نه بعدا.نمونه پاپ اسمیرم گرفن که بردم آزمایشگاه.تمام طول راهوگریه کردم.آیا باعث نازایی نمیشه این زخم؟یافریز کردنش. من فعلا بچه ندارم و تا چندسال شوهرم هم نمیخواد.مشکل سازه؟فریز کنم یانه؟

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟
حتما فریز کن تا درمانت کامل شه 

باعث نازایی نمیشه؟آخه همه بدمیگن از فریز 

سینه ام دکان عطاریست...دردت چیست؟ من برای عاشق بی کس...من برای عاشق بی چیز...راه رفتن، گریه کردن زیرباران میکنم تجویز...سینه ام دکان عطاریست... دردت چیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چرا گریه عزیرم😁😁😁😁

اکثره خانوما زخم دارن، سعی کن اول از راهای دارویی درمانش کنی اگه جواب نداد بعد فریز، من خودم با ۱۰ شب واژینال عسل تو ۳ تا سیکل زخمم خوب شد ولی حتما با دکترت مشورت کن و سرخود خود درمانی نکن... و توسیه ی دوم حتما دکترتو عوض کن، معمولا اول با درمانه دارویی شروع می کنن نه سریع بخوابونن فریز کنن☺️ نگرانم نباش😊 من ۳ تا پسر خوشگل دارم 😍😍☺️😉😉

یه مامانه فعال  😍😍خدایا مرسی بخاطرشون😍
2738

عزیرم حتما پیگیری کن . ممکنه داروی کلوتریمازول و تریپل سولفا بهت بده . منم زخم دهانه داشتم نمیدونستم باردار نمیشدم .. ای یو ای کردم اخرش . حتما پیگیری کن .خوب که شدی هر سه ماه یکبار برو معاینه. بعدشم گریه نداره

خواهر شوهر منم داشت باردار نمیشد فریز کرد دارو هم مصرف کرد حامله شد میگفت اگه درمان نشه بچه دار نمیش ...

چقد بعدش حامله شد؟من میخوام بعدش تاچندسال بچه دارنشیم

من نداشتم ولی فک نکنم باعث نازایی شه  پیش ی دکتر دیگ ام برو

اینجا دکترا همه در یه سطحن.شوهرمم راه نمیاد برا شهردیگه رفتن

عزیزم من داشتم البته مث شما دکتر اولی گفت فریز کن و باردار نمیشی و امشب برو به شوهرت بگو فردا بیا فریز کنم دو ماه بعد باز رفتم مون حرفو زد، منم واسه اطمینان رفتم پیش به دکتر دیگه که گفتن کوچیکه و فریز نمیخواد

شمام به حرف یه نفر اکتفا نکن برو پیش یه ماما با تجربه ببینه بادیه متخصص ماهر 

من حتی داروهایدکتر دومی رو نگرفتم باردار شدم البته من پریودم  دو سه ماه یه بار بود گفتن تنبلی تخمدان دارم 

ولی بعد دکتر دومی سیاهدونه و عسل خوردم احتمالا بهدخاطد همین باردار شدم

منتظر اتفاقات خوبم 
وقتی بزرگه حتما فریز کن. چون زخم خودش باعث مشکلات بیشتری میشه .اصلا نترس برا بچه دار شدن مشکلی ایجاد ...

آخه تواین سایت تاپیکارومیخونم همه میگن نکنید😣

چقد بعدش حامله شد؟من میخوام بعدش تاچندسال بچه دارنشیم

ببین من دوستم هفته پیش رفت دکتر بهش گفته بود زخم داری برات فریز میکنم همی حالا دوستم گفته بود نه 

رفت پیش ی دکتر دیگ بش گفته بود با قرص و اینا حله فریز نمیخاد 

شمام فردا ی دکتر دیگ برو ضرر ندارع

ho
2706