2733
2739
با خیال راحت از لوله باز کن استفاده کنین..من هرسه ماه انجام‌میدم عالی میشن عین روز اول هیچ وقت هم رن ...

ببخشید شما نمیدونین ظروف چدن سرامیکی رو چطور تمیز کنیم؟؟

😊^^^^^^دیگ ب دیگ میگه‌روت سیاه^^^^^^😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با خیال راحت از لوله باز کن استفاده کنین..من هرسه ماه انجام‌میدم عالی میشن عین روز اول هیچ وقت هم رن ...

این کف ماهیتابمه نمیدونم چیکارش کنم از طرفی دلمم نمیخواد باسیم ظرفشویی ب جونش بیوفتم خراب شه 😔چیکارش کنم؟؟جوش شیرینم امتحان کردم تمیز نشد زیاد

😊^^^^^^دیگ ب دیگ میگه‌روت سیاه^^^^^^😊
این کف ماهیتابمه نمیدونم چیکارش کنم از طرفی دلمم نمیخواد باسیم ظرفشویی ب جونش بیوفتم خراب شه 😔چیکار ...

ماشین ظرفشویی امتحان کردی؟

بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم   همونم که برای دیدن توبیقرارم، نرو از روزگارم،که من طاقت ندارم،منم مثل تو به تنهاشدن عادت ندارم...برگرد😪
2728
چجوری ؟؟

تابه رو بزاری داخل ماشین ظرفشویی بشوره

بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم   همونم که برای دیدن توبیقرارم، نرو از روزگارم،که من طاقت ندارم،منم مثل تو به تنهاشدن عادت ندارم...برگرد😪
2738

من با این روش تمیز کردم البته سر شعله ها رو با صابون رنده شده اب داغ سیم کشیدم تمیز تمیز شد هودم استیل بود کلی جرم گرفته بود با همون مایع صابون اب داغ تمیز کردم عالی شد کتری و خود اجاق گاز اگه استیله با اب و صابون تمیز تمیز میشه

بزارید داخل ماشین ظرفشویی با بالاترین دما مثل روز اول تمیز میشه 

ان شاالله خداوند آرامش تونو زیاد کنه و به همگی عقل و دانش زیاد بده الهی آمین

یا قاهر العدو یا والی الولی یا مظهر العجائب یا مرتضی علی ع
2706