2733
2734

منم خیلی چدن های گازم چرب شده.قبلا تو یه تاپیکی میگفتن بالوله بازکن تمیزمیشه.البته اگه چدناش اصل باشه.من امتحان نکردم میترسم چدناش اصل نباشه.رنگشون کامل بپره

خُدا جُونَم؛ بابَتِ تَمامِ داشته هایِ زِندِگیم هَمیشه سِپاسگُزارِتَم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

با خیال راحت از لوله باز کن استفاده کنین..من هرسه ماه انجام‌میدم عالی میشن عین روز اول هیچ وقت هم رنگشون نرفت

بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم   همونم که برای دیدن توبیقرارم، نرو از روزگارم،که من طاقت ندارم،منم مثل تو به تنهاشدن عادت ندارم...برگرد😪
با خیال راحت از لوله باز کن استفاده کنین..من هرسه ماه انجام‌میدم عالی میشن عین روز اول هیچ وقت هم رن ...

من از بوش میترسم چون اپارتمانیم ...در چ حد خطر داره 

..بعضیا فلسفه ی زندگیشون اینه                                    دهن داریم چرا گوه نخوریم 

هرمارک لوله بازکن باشه ایرادی نداره.ـخودم اتک استفاده کردم

بزن بیرون از تنهایی برگرد کنارم   همونم که برای دیدن توبیقرارم، نرو از روزگارم،که من طاقت ندارم،منم مثل تو به تنهاشدن عادت ندارم...برگرد😪
با خیال راحت از لوله باز کن استفاده کنین..من هرسه ماه انجام‌میدم عالی میشن عین روز اول هیچ وقت هم رن ...

واقعا.مرسی که گفتی.دقیا میگی که چکارمیکنی چقدرقاطی میکنی.سرکه وجوش شیرینم بایدبریزیم؟

خُدا جُونَم؛ بابَتِ تَمامِ داشته هایِ زِندِگیم هَمیشه سِپاسگُزارِتَم🙏

من که پارسال باسیم ظرف شویی افتادم به جونشون 1ساعت تمام غیر اینکه دستم تاچن روز درد میکرد دست کشام پاره شد نتیجه راضایت بخشی حاصل نشد!

از هیچکی هیچی بعید نیس    حتی کسی که همین الان از ذهنت گذشت      
من از بوش میترسم چون اپارتمانیم ...در چ حد خطر داره 

اصلا بو نداره عزیزم ...منم اپارتمان هسم و میزارم توی تشت داخل حمام شب تا صبح هم‌میمونه 

2706