2733
2739
عنوان

ختنه

261 بازدید | 15 پست

سلام مامان های گل 

پسرمو چند ساعت پیش به روش سنتی ختنه کردم دکتر فقط دارو هاشو داد و در مورد اینکه کی باید پوشکش کنم چیزی نگفت از وقتی اومدیم خونا پاهاشو گرفتم که نخوره به زخمش 

چیکار باید بکنم راهنماییم کنید پسرم سه ماهشه 

تعداد رای : 0
نظرسنجی
..
0
0%
؛
0
0%

کار خاصی نباید بکنی

مسکنش رو بده

با پماد چربش کن

پوشکش کن

فقط حواست باشه درست بغلش کنی که اذیت نشه همین

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
من دکتر بهم پماد نداد.فقط قطرا استامینوفن همین.اهان راستی پوشک یه سایز بزرگتر براش بپوش ک راحت باشه ...

یعنی اان پاهاشو ول کنم ؟؟ میترسم 

بعد هم الان پانسمان داره چجوری چربش کنم 😥

آره هر ۶ ساعت ۱۵ قطره  با شربت سفالکسین

پسر من ۱ ماهش بود ختنه کرویم‌پیش پزشک عمومی بهش شربت آموکسی داد.ک من به پسرم دادم پسرم دهنش برفکی شد و باسنش زخم وحشتناکی شد در عرض ۱ روز.بردیمش پزشک اطفال گفت اصلا نباید آنتی بیوتیک میدادی اونم فقط بخاطر ختنه.دیگه انتی بیوتیک بخاطر ختنه منسوخ شده.انتی بیوتیک باعث شد باکتری های مفید دهانش از بین رفتن.الان کل گوارشش برفک و قارچ شده.خلاصه ۱ هفته طول کشید برفکش خوب ر شه

یعنی اان پاهاشو ول کنم ؟؟ میترسم  بعد هم الان پانسمان داره چجوری چربش کنم 😥

من ختنه کردم حلقه گداشتم.اصلا چیزی هم نداد چرب کنم.نمیدونم.کاش حلقه میذاشتی حلقه کثیف کاری نداشت.پوسک یه سایز بزرگتز بپوش

با چه پمادیر دکتر فقط یه پماد استریل چشمی داده 

همون پماد چشم رو میدن

نترس 

قطرش رو بده پماد رو بزن 

پاهاش رو ول کن

فقط موقع بغل کردن مواظب باشید بد بغلش نکنید

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
2706