2752
2734
عنوان

تا حالا همچین عقدی رفته بودین؟؟ یا دیدین؟؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 92 پست

بابا چقدر قضاوت میکنین😒😒😒رفتن تو اتاق کلاغ غار غار کن پسررو ببینه😂😂😂😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
خب این یه عقد معمولیه اونیکی من دیدم نو بره  جالبش اینجاس پدر دختره خیلی حساسه رو این موضوع ها

اتفاقا بهتر. اگه مجلستون خانم اقا جدا. بوده ک راحت بدون حجاب بزنین و برقصین 

اگرم مختلط بوده ک حتما اخر. مراسم بهشون.میگفتین دور. همی خوبی بود. بازم از این دورهمیا کنین 

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب بعدش چی شد؟ تا اخرش عروس داماد نیومدن اتاق؟ ینی عروس اینهمه ارایش و لباس و... ولی دلش نخواد کسی ...

نه بخدا 

حتی برا رقص دوتایی هم نیومدن 

من فقط گذرا عروس  رو دیدم موقع اتاق رفتنشون

جان و جانان منین💕
حالا فک کن مام بیرون باید بیشتر صدا میکردیم تا متوجه چیزی نشیم یا صدایی نشنویم  چون موسیقی رو ...

اه 😝 چندشم شد

من بودم نمیموندم اونجا 🤢 پامیشدم میرفتم بیرون

این مسخره بازیا چیه دیگه 😷

حالا نسبت خانوادگی داشتین باهم ؟؟؟؟

(    )
احتمالا عروس خیلی منتظر. شوهر. بوده دلش میخاسته فقط با شوهرش خلوت. کنه ی وقت دخترای فامیل شوهرشو. ند ...

اره عزیزم،متاسفانه من نمیدونم چرا خیلی از دخترا موقع ازدواجشون ادب و نزاکتشونو به باد میدن،خیلی اطراف خودم زیاد میبینم،سلام نمیدن،قیافه میگیرن،

نمیدونم شاید خودمم عقد کنم اینطوری شم.

يعني ديگه شما عروسو داماد و نديديد تا وقتي برگشتيد خونه؟؟؟؟؟

حالا كاري هم ميكردن كه چند ساعت طول نميكشيده

عجب چيزايي ادم ميشنوه😨

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕
خوبه دیگه حتما مادرشون مشغول مهمان داری بود چون گفتی جشن خونه شون برگزار شده بود اگه میومد کلی از فا ...

رفتم 

حتی تو تالار به اون بزرگی حداقل عروس به چن نفری یه سری تکون میده یا بای بای میکنه یا حداقل به معنی خوشامد گویی به مهمونا با لبخند نگاه میکنه اینا اصلا هیچی 

سرشون رو انداختن پایین رفتن اتاق انگار ما نبودیم

جان و جانان منین💕
بابا عقد بوده عروسی که نبوده. این که اصلا نیمدن بیرون عجیبه. ولی شاید عکسای عقد رو میگرفتن. عکاس ...

حتی اگه عکس هم بخوان بندازن اول باید بیان به احترام مهمونا یه ساعت بشینن بعد برن عکس بندازن

هر کس تمام حق الناس هایی که به گردن دیگران دارد، آن را ببخشد،منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
اره عزیزم،متاسفانه من نمیدونم چرا خیلی از دخترا موقع ازدواجشون ادب و نزاکتشونو به باد میدن،خیلی اطرا ...

انقدررررر منننندیدم عزیز 

بخدا حرفم شوخی نبود انقدررر دورو. اطراف من بعد خوندن خطبه عقد. دختره از این رو ب اون رو شد ک حددد نداره 

من خودم هم لحظه عقد هم مراسمم تو تالار. بود. از اول تا اخر وسط سالن بودم 

یادمه یکی از همون دخترایی ک بعد. خطبه ی ادم دیگه شده بود گفت وای یکم خودتو بگیر. سنگین باش  گفتمش شب عقدمه میخام با بقیه برقصم

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2706