2737
2739
عنوان

تا حالا همچین عقدی رفته بودین؟؟ یا دیدین؟؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 1744 بازدید | 92 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا از عروس داماد رونمایی نشد؟؟

نرقصیدن عروس داماد؟ 

کیک نبریدن؟ 

😑😑

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست

منم عقد اینجوری دیدم ولی نه به این شدت 

بعد که عقد تموم شده عروس دوماد اومدن بیرون تو مهمونها نشستن 

یا دیدم محضر عقد کردن خونه فقط خنچه عقد گذاشتن برا فیلم و عکس و جشن 

اینها دیگه خیلی خودشیفته بودن فکر کردن کسی حادو جمبلی چیزی میکنه با این افکارمجبور نبودن جشن بگیرن همون محضر میرفتن کافی بود

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
وا 😲 حالا در اتاقو بستن یا باز بود ؟؟؟؟ یعنی چی کسی حق نداشت بره تو اتاق مگه سیم خاردار بسته بود ...

حالا فک کن مام بیرون باید بیشتر صدا میکردیم تا متوجه چیزی نشیم یا صدایی نشنویم 

چون موسیقی رو اصلا نمیزاشتن قط کنیم حتی یه لحظه

جان و جانان منین💕
2740

فکر بد نکنین شاید درس میخوندن تو اتاق😆😆

مادر آفریده شد تا جمعه ها کسی باشد دلش تنگمان شود، آفریده شد تا دل ببرد از ادمی و اگر نباشد جای خال اش زندگی را خالی کند از سکنه... آفریده شد تا دستهایش هر غذایی را خوشمزه، هر دردی را التیام، هر دعایی را مستجاب و هر زندگی را بخیر کند.... مادر زندگی در کنارت چقدر زیباست
منم عقد اینجوری دیدم ولی نه به این شدت  بعد که عقد تموم شده عروس دوماد اومدن بیرون تو مهمون ...

خب این یه عقد معمولیه اونیکی من دیدم نو بره 

جالبش اینجاس پدر دختره خیلی حساسه رو این موضوع ها

جان و جانان منین💕

خب بعدش چی شد؟

تا اخرش عروس داماد نیومدن اتاق؟

ینی عروس اینهمه ارایش و لباس و... ولی دلش نخواد کسی ببیندش؟؟؟

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2706