2737
2734
عنوان

در مورد فلوکسیتین راهنمایی میخوام.میخوام بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 64 پست
بله البته که این فقط یه شوخی و اغراق برای روشن کردن ابعاد نیاز جامعه هست به این نوع داروها. وگرنه که ...

در این جایگاه هستیم اگه توصیه ای به این حد احمقانه داشته باشن 

روانپزشک کم سواد هم دیدم بسیار با سوادش رو هم دیدم 

یکی آباد میکنه زندگیارو یکی ویران

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

در این جایگاه هستیم اگه توصیه ای به این حد احمقانه داشته باشن   روانپزشک کم سواد هم دیدم ...

بنده خدا توصیه ای نکرده😂 بازم تکرار میکنم این فقط یه مثال هست برای بیان ابعاد روان افسرده ایرانی ها....  ای بابا😂😂😂

2731
بنده خدا توصیه ای نکرده😂 بازم تکرار میکنم این فقط یه مثال هست برای بیان ابعاد روان افسرده ایرانی ها ...

اقا من بخورم یا نه نخورم تا برم دکتر؟کلا این دارو بده قضیه چیه

اقا من بخورم یا نه نخورم تا برم دکتر؟کلا این دارو بده قضیه چیه

عزیزم این دارو خیلی خیلی متداوله تو ایران و خیلی مصرف میشه.. ولی به دلیل اینکه شاید شما شرایط جسمی خاصی داشته باشی یا دارویی مصرف کنی یا هر چی، خوب بهتره از یه پزشک نسخه بگیری.. مثلا اگه شیر میدی یا بارداری دکتر باید چک کنه

2740

اصلا این جور داروها و سر خود نخور عوارضش از سودش بیشتره بعد. هم پزشک باید نوع بیماری شما تشخیص بده ممکنه بعضی داروها اثر عکس داشته باشه

در. نهایت به عنوان کسی که خواهرش سالهاست داروی اعصاب اونم زیر. نظر پزشک مصرف میکنه بهت توصیه میکنم نخوری و. برای حل مشکلت راه دیگه ای پیدا کنی

دارو چیزی و درست نمیکنه دیدم که میگم

نفهمیدم‌چی گفتی ولی کلا بحثم سر فلوکسیتینه و نگفتم تو ایران ریختن یا تو آمریکا گفتم ریختن تو آب و س ...

عزیزم من فک‌کردم میگی فلورایید رو‌تو‌اب ریختن ( منظورت ایرانه ) فک کردم اطلاعات من کمه

اب تصفیه شده ، جوری  ک فیلترر شه بعد میزان فلورایید توش سنجیده شه و میزانی ک‌میخوان اضافه کنن تو ایران نیست

مناطق ک‌فلوراید هم تو ابشون زیاده بری اب همون منطقست ، به اب اضافه نشده

تا جایی ک‌من میدونم البته

درمورد فلوکسیتین هم 

کلا این اصطلاح ک میگن ب اب شهر باید اضافه شه بین دکترای روانپزشک زیاده

مثلا یکی‌ میگه پرپنالول ، فلوکستین ...

مطمعنن سر خود بدون اطلاع ک کسی اضافه نمیکنن ، وقتی ب این نتیجه برسن ک‌خوبه ، عوارضی نداره اضافه میکنن

فلوراید هم تایید شدست ، بحث های محیط زیست دوستی ، زندگی طبیعی این چیزاست

معنی بحث‌هم مرسی گفتی اما میدونم یعنی چی 😂 اصولا به اینا میگن نظریه و انتقادهایی هست

ک عملا هم نمیشه گفت درست با غلط بودنشو

اما بیشتر ایراد های وارد ب فلوراید رد شد 

یادم تورو فراموش..
بنده خدا توصیه ای نکرده😂 بازم تکرار میکنم این فقط یه مثال هست برای بیان ابعاد روان افسرده ایرانی ها ...

حرفشان درسته ولی کاش می گفتن همه چکاپ روانپزشک رو به صورت روتین بگیرن و زیر نظر باشن 

اینهمه دارو هست فلوکسیتین هم به تنهایی چاره همه نیست گاهی دارویی در کنارش لازمه به تنهایی بعضی مواقع اثر عکس داره 

کاش برا همه نقاط ایران روانپزشک طرحی هم میفرستادن  

عزیزم من فک‌کردم میگی فلورایید رو‌تو‌اب ریختن ( منظورت ایرانه ) فک کردم اطلاعات من کمه اب تصفیه شده ...

بله رد شده ولی گروهی که باهاش مخالف بودن هم نظراتشون قابل تامله  بعید نیست به زودی تجدید نظر شه دربارش

پس چطور خوب بشم

طب سنتی خیلی کمکت می کنه. یه گیاه هست به اسم گیاه به لیمو دم کن بخور روزی دو یا سه فنجون خیلی به من کمک کرد. شربت به لیمو رو نمی گما، گیاه به لیمو. برگ های سبز هست.  آهنگ بزار و برقص. خیال پردازی های شاد کن. 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
2706