2737
2739
عنوان

در مورد فلوکسیتین راهنمایی میخوام.میخوام بخورم

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 64 پست
ببین من پزشک نیستم ولی دوست صمیمیم پزشک متخصص روان هست. اون میگه باید تو آب شهر فلوکستین بریزن.. همه ...

عزیزم دوستتون پس اطلاعاتشون کمه همون فلورایدو که تو اب ریختن سرش بحثه حالا فلوکسیتین !!!

روانپزشک هم متاسفانه خوبشو پیدا کردن خیلی سخته  امیدوارم شما با توصیه دوستتون اینطوری دارو نخورین

اگه مردی بیا ایران ،زن باش
چطوري مجازي درمان ميكنن؟با داروي شيميايي يا عطاري؟؟؟

داروش شیمیایی نیست ، باید زنگ بزنید مشکلاتتون بگید براتون دارو ارسال میکنن ، هومیوپاتی رو سرچ کنید

که با این درد اگر در بند درمانند ، در مانند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همسر من سالها مصرف کرد قبل و بعد ازدواج نتیجه اش یه ادم عصبی و بی اعصابه به شدت وسواس فکری داره ...

عزیزم سر‌خود خوردن؟

مطمعنن خود فرد ، بیمار نمیتونه تشخیص بده از چیه

نظر متخصص اینه؟

تا جایی ک‌من میدونم این قرص باعث‌وسواس فکری نمیشه 

یادم تورو فراموش..
2731

سر خود ك نبايد ميخوردي

اما دكتر ميگه در اولين مصرف همراه با ويتامين ب مصرف بشه تا تاثير بيشتري داشته باشه

همزمان ويتامين ب مصرف كن اولش تزريقي بزني بهتره

ولي مصرف سر خودت لطفا فقط دو هفته باشه حداكثر

بستگي داره برا چي مصرف كني

توي دستورش مصرف صبح هست

اما ممكنه شب هم باشه

پزشك مشخصش ميكنه 

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

نخور عزیزم من حدود دو سال اون هم به تجویز یه دکتر بسیار مشهور خوردم نتیجه اش بدتر شدن اعصابم و لرزش و حالت برق گرفتگی در فک و مغز بود 

حدود دوسال هم سعی کردم ترکش کردم الان خیلی خوشحالم که دیگه دارو اعصاب نمی خورم. من خیلی داغون بودم و با خوردن قرص اعصاب داغون تر شدم 

دکترم رو عوض کردم و به مرور قرص رو گذاشتم کنار خیلی سخت بود ولی الان خیلی بهتر شدم 

سپاس گزارم از شما که فقط افراد مودب 😘 و مربوط😍 بیان داخل تاپیکم،  کسانی که دغدغه های مادر و نوزاد رو تمسخر و توهین نکنن. دغدغه های من آروغ و شیردهی و پی پی و  دارو و... هست اگر برای شما چرت و پرت هست و فقط می خوای مزه بپرونید لطفا اصلا وارد تاپیکم نشید تاپیک های زیاد دیگه ای هم توی سایت داریم از اونها دیدن بفرمایید. یک دنیا تشکر. والا 😐خوبه که اسمش نی نی سایته، اگر وِر وِر سایت بود چی میشد؟ 😂
عزیزم دوستتون پس اطلاعاتشون کمه همون فلورایدو که تو اب ریختن سرش بحثه حالا فلوکسیتین !!! روانپزشک ه ...

تو‌ایران ک فلورایی رو‌تو ‌اب نریختن

تو‌امریکا ریختن ک بخاطر چیزهای دیگه مخالف بودن

عملا ضرری نداره ، اینکه میگن مسمویت ممکنه بیاره برای اور دوزشه ک‌ثابت شده نییست با اب اور دوز میشه و نیاز روزانست

تو ایزان همه فلوراید باید استفاده کنیم ، ماش تو اب ما هم‌بود

کموین نه ب فلوراید امریکا هم‌ میگفتن میخوایم طبیعی باشه ، نمیخوایم همه سدلم‌باشیم ، خق انتخاب و این حرفا

یادم تورو فراموش..
2740
سر خود ك نبايد ميخوردي اما دكتر ميگه در اولين مصرف همراه با ويتامين ب مصرف بشه تا تاثير بيشتري داشت ...

خب من نمیتونم دکتر برم چ کنم دارو هم فقط سفیکسیم برای عفونت میخورم

متخصص روانپزشک‌تو‌شهرتون نیست؟

حداقل دکترا عمومی تداخل رو میتونه تشخیص بده

اما کلا قرص اعصاب سر خود خوردن درست نیست

یادم تورو فراموش..
عزیزم دوستتون پس اطلاعاتشون کمه همون فلورایدو که تو اب ریختن سرش بحثه حالا فلوکسیتین !!! روانپزشک ه ...

بله البته که این فقط یه شوخی و اغراق برای روشن کردن ابعاد نیاز جامعه هست به این نوع داروها. وگرنه که خیالتون تخت کسی تو آب دارو نمیریزه.. هرچند یه متخصص اعصاب روان سالهای سال تو این زمینه درس خونده و من و شما در جایگاهی نیستیم که بتونیم سوادشون رو زیر سوال ببریم

نميدونم پرستار دكتر داريم اينجا ازشون بپرس

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    

عزیزم پیامای منو میخونی ؟ دکتر هومیوپات درمانت میکنه ، من خودمم افسردگی داشتم خوب شدم

که با این درد اگر در بند درمانند ، در مانند

من نمیدونم چرا تا الان اقدام نکردید حتی یک شهر دیگه هم شده باید برید برای درمان به خانه بهداشت مراجعه کنید اونا میتونن کمک کنن مشاوران اموزش و پرورش هم هستند با قیمت مناسب در همه شهر ها این امکان هست من نتیجه بی توجهی به این مورد دیدم نزدیک ترین بستگانم تازه بعد ده روز بی توجهی دچار ش شد و خب دو ماه در بیمارستان اعصاب و روان بود  با روان خودتون و فرزندتون شوخی نکنید ..

تو‌ایران ک فلورایی رو‌تو ‌اب نریختن تو‌امریکا ریختن ک بخاطر چیزهای دیگه مخالف بودن ع ...

نفهمیدم‌چی گفتی ولی کلا بحثم سر فلوکسیتینه

و نگفتم تو ایران ریختن یا تو آمریکا گفتم ریختن تو آب و سرش بحثه 

بحثه به معنیه اینه که هنوز اختلاف نظر زیاده   به هر حال نمیشه یسری دارو رو به آب اضافه کرد سر خود   آب خیلی از مناطق ایران هم فلوراید بالایی داره 

مثلا ریختن انتی بیوتیک به آب منطقه ای که بیمارند مردم اصلا منطقی نیست 

خداروشکر این فکرا به سر مسئولین به دلیل عدم صرفه اقتصادیش نمیزنه

اگه مردی بیا ایران ،زن باش