2733
2739
عنوان

کیست و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 25 پست
چرا پایین؟    

عزیزم منم با کسیت باردار شدم ولی اینجور نیس که کامل کیست از بین بره اونایی که تخمدانشون کیست سازه همیشه این مشکلو دارن دارو هم استفاده کنن باز بعد چند دوره برمیگرده باردارم ایشالا بشی بعد که زایمان کنی بازم برمیگرده ولی باید تحت نظر پزشک باشی تا باردار بشی البته خواست خدا شرطه...

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
چون میگن اکثرا بعد این قرص و رفع کیستشون باردار میشن من یه حس عجیبی دارم بعد من اگه باشم انشالله کی ...

بذار دو سه روز که عقب انداختی از زمان پریودت بی بی چک بزن مثبت شد بارداری ایشالا

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم سال 96 اخرای بهمن کیست داشتم 

ی روز صبح از درد شدید رفتم اورژانس فهمیدم کیست دارم

خلاصه یه بسته قرص شبیه ال دی بم داد اسمشو یادم نیست تا وسطای اسفند خوردمش . ب هوای اینکه کیست دارم و امکان بارداریم کمه رابطه محافظت نشده داشتم. فروردین باردار شدم کیستمم خودش رفته بود.

حالا یه دخمل دوماهه دارم  

یا دلیل المتحیرین   
عزیزم منم با کسیت باردار شدم ولی اینجور نیس که کامل کیست از بین بره اونایی که تخمدانشون کیست سازه هم ...

اون که اره اون کیست ریزا پلی کیستیک همیشه هست  بعد من پرولاکتینم بالا بودش نه خیلی ها بعد قرص خوردم نرماله نرمال شد ولی بازم دکتر داد بهم قرص که یهو نره بالا این نگرانم کرده ضرر نداشته باشه اگه یه وقت حامله باشم شده مثلا کسی با یه بار حامله بشه؟ 

2728
من خودم سال 96 اخرای بهمن کیست داشتم  ی روز صبح از درد شدید رفتم اورژانس فهمیدم کیست دارم خلا ...

الهی ای جانمممممممم

اخه من علاوه بر کیست پرولاکتینمم بالا بود حالا الان نرماله نرماله ها ولی بازم دکترم قرص داد که یهو باز بالا نره میگم اگه باشم یه وقت ضرر نداشته باشه

اون که اره اون کیست ریزا پلی کیستیک همیشه هست  بعد من پرولاکتینم بالا بودش نه خیلی ها بعد قرص خ ...

منم اولش یه کسیست چهار میل داشتم بعد شد پلی کیستیک مواظب باشی ضرر نداره...اونو من اطلاعی ندارم فقط شنیدم پرولاکتین بالا جلو بارداریو میگیره از دکترت سوال کن اون میدونه بهت میگه

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
منم اولش یه کسیست چهار میل داشتم بعد شد پلی کیستیک مواظب باشی ضرر نداره...اونو من اطلاعی ندارم فقط ش ...

توکل بخدا معلومم نیس شاید بار اولم شد فقط یه نصیحت خودتو بزن بیخیالی و به این فکر کن نمیخوای باردار بشی و زندگیتو کن سخته ولی رو خودت کار کن شدنیه همون ماه باردار میشی شک نکن 

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2738
منم اولش یه کسیست چهار میل داشتم بعد شد پلی کیستیک مواظب باشی ضرر نداره...اونو من اطلاعی ندارم فقط ش ...

اره میدونم بخاطر همین نرمالش کردم انشالله هرچی خیره