2733
2734
عنوان

کیست و بارداری

282 بازدید | 25 پست

خانما یکم طولانیه ولی میتونین کمکم کنین لطفا من کیست داشتم بعد قرص خوردم پری شدم دقیقا یک هفته بعدش لکه بینی قهوه ای داشتم رفتم دکتر چک کرد کیستم برطرف شده بود خداروشکر حالا بعد چندروز لکه بینی قطع شدش الان یه هفته گذشته از اون بعد من یه رابطه بدون جلوگیری داشتم الان بنظرتون میتونم باردار بشم؟؟ بعد دقیقا کی میفهمم که باردارم؟؟ 

ممکنه ولی احتمالش پایینه

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرشوهر من کیست داشت تو  تخمدانش و باردارم شد هر دوتا حاملگیش تو تخمدانش کیست بود 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
2728
ااا یعنی رفعش نکرده بود قبلش

نه اون مدام بهش کیست میزنه ولی باردار شد 

اگه خدا بخواد میشه 

❤️❤️❤️❤️عضو گروه قرمز ❤️❤️بانام و یادخدا شروع میکنم  وزن اولیه ۹۸ ❤️❤️❤️وزن هدف ۷۰ ❤️❤️❤️من حتما از پسش برمیام با کمک خدا و دوستای گلم 🤩🤩🤩
خواهرشوهر من کیست داشت تو  تخمدانش و باردارم شد هر دوتا حاملگیش تو تخمدانش کیست بود

کیست حاملگی مال قبل بارداری نیست مال وقیه ک تو اون ماه چن تا فولکول داری یکیشون آزاد میشه و بچه و اون یکی باد میکنه و میشه کیست و خودشم جذب میشه باز

واس سلامتیه نی نیم صلوات بفرست🤗البته حلالم کن ک ازت اینو میخام
کیست حاملگی مال قبل بارداری نیست مال وقیه ک تو اون ماه چن تا فولکول داری یکیشون آزاد میشه و بچه و او ...

نه عزیزم من‌کاملا درجریانش هستم که کیست داره تو تخمداناش و باردار شد مال بعد بارداری نیست 

2738
نه عزیزم من‌کاملا درجریانش هستم که کیست داره تو تخمداناش و باردار شد مال بعد بارداری نیست 

اصلا با کیست باردار نمیشه کسی درسته از قبل داشته ولی حتما اونا اب شدن ک تونسته باردار بشه وکیست ک تو بارداری داره مال قبل نیس

چرا پایین؟    

اخه میگی یبار اقدام کردی

خب یبار احتمالش پایینه دیگع

ولی خب هست

اینا از نظر علمیه

خدا منتظر این حرفا نمیمونه

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
اصلا با کیست باردار نمیشه کسی درسته از قبل داشته ولی حتما اونا اب شدن ک تونسته باردار بشه وکیست ک تو ...

چی بگم لابد شما بهتر از من خبر دارین 

اخه میگی یبار اقدام کردی خب یبار احتمالش پایینه دیگع ولی خب هست اینا از نظر علمیه خدا منتظر این ...

چون میگن اکثرا بعد این قرص و رفع کیستشون باردار میشن من یه حس عجیبی دارم بعد من اگه باشم انشالله کی میفهمم؟ 

اصلا با کیست باردار نمیشه کسی درسته از قبل داشته ولی حتما اونا اب شدن ک تونسته باردار بشه وکیست ک تو ...

دکتر متخصص زنان زایمان که به خود منم گفت احتمال بارداری هست با کیست من کیستم خونریزی کرده بود گفت  اقدام نکنی یوقت خطرناکه اگ بگیره 

دکتر متخصص زنان زایمان که به خود منم گفت احتمال بارداری هست با کیست من کیستم خونریزی کرده بود گفت &n ...

حتما من اشتباه میکنم من اینجوری فهمیدم ببخشید 

چون میگن اکثرا بعد این قرص و رفع کیستشون باردار میشن من یه حس عجیبی دارم بعد من اگه باشم انشالله کی ...

حدود ۱۴روز بعد رابطه (معمولا این زمان حتما باید بگذره)

یا بعد عقب انداختن (قبلشم میشه منتها بگیر نگیر داره. ممکنه ب.چ منفی کاذب بشه)

2706