2733
2734
عنوان

خریدعیدخانومای مشهدی کمک

162 بازدید | 15 پست

سلام بچها

من برای عیدم دوتاشلوارخریدم

الان 350برام مونده بنظرتون میتونم 200تومن یک مانتوخوب پیداکنم و با150تومن یک کفش مناسب یانه دوباره ازهمسرپول بگیرم

همسرم میخاد ماشینمو عوض کنه اگ بااین پول بتونم بخرم خیلی خوبه لطفا بگین وضع قیمتامیتونم بخرم  یان

امشب صدای تیشه ازبیستون نیامد😞شاید به خواب شیرین فرهادرفته باشد😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای کفش برو چهارراه عامل

بگردی میتونی خوب پیدا کنی با این قیمت

برا مانتو هم امامت با این قیمت مانتو خوب پیدا میکنی

اول برو کفش انتخاب کن که اگه قیمتش کمتر شد 

پولشو بزاری رو مانتو 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2731

مانتو خوووب از ٣٠٠ 

البته من ٢٥٠ هم ديدم توي ، ١٧ شهريور

ولي اغلب خوبا نزديك ٣٠٠ بودن

كفش مثلا از ٨٠ اينا به بالا.... حساب كن 

فك كنم بتوني با پولي داري خريد كني

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻

بچها راستش من یک پس اندازدار ک هیچکس درجریان نیس بنظرتون100تومن ازروش بردارم ک شیک ترخریدکنم؟اخه میدونم روهمسرم فشارزیادیه براخریدماشین نمیخام منم فشاربیارم روش دم عید

2740

[QUOTE=82911843]آره بابا برو 17 شهریور با 300 خیلی چیزا میتونی بخری مانتو 150 هم داره البته اگه دنبال چیزای مارک نیس ...[/QUOT

مرسی ازراهنماییت عزیزم

بچها راستش من یک پس اندازدار ک هیچکس درجریان نیس بنظرتون100تومن ازروش بردارم ک شیک ترخریدکنم؟اخه مید ...

خوب قطعا اون طوري خريد بهتري ميكني

ولي ببين كلا خودت نظرت چي

من چون سالي ي بار همه رو ميبينم ، ترجيه ميدم خيلي شيك باشم

بازم هركس نظري داره

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
خوب قطعا اون طوري خريد بهتري ميكني ولي ببين كلا خودت نظرت چي من چون سالي ي بار همه رو ميبينم ، ترج ...

من تازه عروسم لباس دارم کمدم اما شوهرم میگ دلم نمیخادخانوادت فک کنن دخترشون خرج نمیکنم

من تازه عروسم لباس دارم کمدم اما شوهرم میگ دلم نمیخادخانوادت فک کنن دخترشون خرج نمیکنم

اگه تازه عروسي حتما امسال شيك ببوش

بذار خار چشم بشي  

2706