2737
2739
عنوان

چرا اینهمه تفاوت بین من و.....😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 3555 بازدید | 200 پست
دوران عقدم الان میگم اگه به دردم نمیخوره همین الان جداشم بهتره 

عه 😕😕 تویی فاطمه 

گیج شدم بابا اگه مشگل باش داری ول کن 😒😒😒 

همه تاپیکاتم ک ماتم از دست شوهر .اگه میدونی اذیت میشی ول کن

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
عه 😕😕 تویی فاطمه  گیج شدم بابا اگه مشگل باش داری ول کن 😒😒😒  همه تاپیکاتم ک ماتم از ...

نمیدونم والا خسته ام😔😔😔😔😔

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام فقط اومدم بگم این حرفاتم مثل همه حرفای قبلیت زر اضافه ای بیش نیست. تو با این اقا عروسی میکنی دو تا بچه هم پس میندازی بعد یاد این روزا میفتی که میشه ایندتو عوض کنی. تو بعد این همه مدت از اول سال تا حالا عرضه مشاوره رفتن هم نداشتی 

جدا شو بلکه برا شوهرت هم به زن خوب نصیب بشه

2728
سلام فقط اومدم بگم این حرفاتم مثل همه حرفای قبلیت زر اضافه ای بیش نیست. تو با این اقا عروسی میکنی دو ...

زرنزن بابا

اینو میگم که بدونی مقایسه ظاهر چرته ....یه بنده خدا از فامیلهامون انواع سفر و ماشین آن چنانی عروسی لاکچری و کلا همه چیشون تاپ و عالی و ما حتی یه درصد احتمال اختلاف نمیدادیم وقتی جونشون به لبشون رسیده بود و بقیه از درون اونها خبر شدن دلمون میخواست های های گریه کنیم و آرزو کنیم ایکاش به جای ظاهر لاکچری رابطه قلبی شون بهتر بشه 

انقدرگریه کردم حدنداره بهم میگه گریه نکن سرموبردی بغض داره خفم میکنه میگه دخترخالت شوهرش میخوادش ولی ...

وای چرا مامانت اینطوری میگه بهت؟😳

واسه چی شوهرت دوست نداشته باشه؟! مگه خواستن فقط به سفر رفتنه‌.یکی اهل مسافرته ،یکی اهل مهمونی،یکی اهل هدیه خریدن و...همه ک مثل همه نیستن

اتفاقا شوهرت خیلی هم دوست داره...از رو حرفها و کاراش میگم

وای چرا مامانت اینطوری میگه بهت؟😳 واسه چی شوهرت دوست نداشته باشه؟! مگه خواستن فقط به سفر رفتنه‌.یک ...

نمیدونم😔

2738
اگه دوستت نداشت ک بعد از قهرت دوباره پاپیش نمیذاشت واسه آشتی و...

راستی گفتی مامانت افسردگی داره،ممکنه تو هم زمینشو داشته باشی.مامان منم افسردگی داره

سر خودتو گرم کن ک فکرای الکی نکنی و نری تو فاز غم و غصه

زرنزن بابا

😂😂😂 دقیقا حرف ادمایی که کم میارن😂😂😂 

زورت میاد برای زندگی خودتم که شده بری مشاوره. برای خودت . نه من. وقتی هیچ قدمی برای زندگیت برنمیداری وضعت از اینم بدتر میشه. متاسفانه بچه ای و نمیفهمی چی میگم. وقتی به حرفام میرسی که داره اه حسرت میکشی

😂😂😂 دقیقا حرف ادمایی که کم میارن😂😂😂  زورت میاد برای زندگی خودتم که شده بری مشاوره. برای ...

توگفتی زرمفت نزن منم جوابتودادم

😂😂😂 دقیقا حرف ادمایی که کم میارن😂😂😂  زورت میاد برای زندگی خودتم که شده بری مشاوره. برای ...

نمیتونم مشاوره برم مامانم نمیزاره شماآگاه نیستی ازشرایط من شرایطم خوب نیست

نمیتونم مشاوره برم مامانم نمیزاره شماآگاه نیستی ازشرایط من شرایطم خوب نیست

عزیزم مامانت نزاره. مگه پدر نداری. مگه برادر نداری . خوبه اینهمه میگی پدر و برادرت حامیت هستن. من هرچی میگم برا خودته. وگرنه من نه میشناسمت نه باهات دشمنی دارم نه ایندت ربطی به زندگی من داره. تو الان یه فکری نکنی فردا وضعت بدتره . جدای از رفتار همسرت . ببین کاری به خانوادش ندارما. خود رفتار همسرت مشکل داره . جدای اون خودت اصلا نمیدونی کی و کجا چه حرفی بزنی و چه کاری کنی. تو داره همه زندگی و ایندتو نابود میکنی به چه قیمتی اخه

عزیزم مامانت نزاره. مگه پدر نداری. مگه برادر نداری . خوبه اینهمه میگی پدر و برادرت حامیت هستن. من هر ...

اره میدونم حرفات درسته واقعا من خودمم رفتارام یه ایراداتی داره نمیدونم چه حرفی رو کی وکجابزنم باهمین رفتارای بچگونم گندمیزنم به همه چی برادروپدرمم زیاد موافق مشاوره رفتن نیستن....مثلا نمیدونم کی جدی باشم باهاش کی شوخی کنم یه حرفایی میزنم که اونم سواستفاده میکنه‌‌...دست خودمم نیست کسی نیست بهم بگه 

2706