2726
عنوان

چرا اینهمه تفاوت بین من و.....😔😔😔😔

3555 بازدید | 200 پست

دخترخالم ۵ماهه که عقده تواین ۵ماه دوبارشمال رفته ۵بارقم یبارچن وقت پیش رفت مشهد الانم دوباره یه هفتس که رفته مشهدشوهرش ماهی ۲۰۰تومن بهش میده مناسبتای مختلف کلی واسش کادومیخره ولی من....😔😔😔من داشتم جدامیشدم ولی اشتی کردیم کاش نمیکردم کاش جدامیشدم مامانم همش سرکوفت میزنه میگه نمیخوادت بچه هامیخوام خودکشی کنم نه راه پس دارم نه راه پیش ازیه طرف سرکوفتای مادرم ازیه طرف دیگه توان دادگاه رفتن وحرفای بقیه روندارم که بگن دوباره رفت دادگاه ازیه طرف خانواده ی شوهرم...دیگه خستم حالم فقط بامرگ خوب میشه فقط😔😔😔

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام فاطمه باز چی شده عزیزم چرا انقد ناراحتی😢

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
2728

تو ظاهر زندگی دختر خالتو میبینی ‌. هیچ وقت زندگیتو با زندگی دیگران مقایسه نکن چون بدتر میشه

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

کسی با مشهد و قم رفتن  خوشبخت نشده 

با نرفتنم  بدبخت نشده 

مشکل تو اخلاق شوهرته 

ادم شوهرش دهات ببرش گردش ولی خوش اخلاق باشع

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

اگه واقعا به این‌ نقطه رسیدی که حالت تو این زندگی با مرگ خوب میشه 

این‌دندون لقو بکن بنداز دور 

مگه ما بدنیا اومدیم که حتما ازدواج کنیم؟؟؟؟ و هیچ‌تضمینی هم نیست که همه خوشبخت بشن 

پس اگه ناراضی هستی و به ته خط رسیدی جدا شو 

الان جداشی خیلی بهتر از اینه که خدایی نکرده بعد ازدواج بخوای جداشی

البته من اصلا در جریان زندگیتون نیستم اگه فک میکنید ممکنه مشکلتون حل بشه ی کم صبور باشین و مدارا کنین

میشه واسه نی نی دار شدن خواهرم صلوات بفرستین
2706