2737
2734
عنوان

بيايد ببينم چيكارم داشتيد؟؟؟؟😆😆😆😆

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 77 پست
نه من قبول ميكنم اونايي رو ميشناسم يا اونايي رو كه ميدونم چه كاري باهام دارن  ولي اينا جزو اون ...

اخی ☹ چ زود دوسال گذشت 

فک کردم تازه اومدی گفتم عه کجا بودی دیدم مال ۹۷عه😞

پسری که قدت بلنده چهارشونه ای😌🤤چشات درشته 👁👁 موهات فرفریه➿️➿️➿️➿️ آره با خودتم 🙂‍↔️تو همون دومادی که نَنَم از خدا خواسته 👨🏻‍🦱🤪 خدایا من هیچی واسه خودم نمیخوام🥹فقط یه دوماد موفرفری به نَنَم بده🤲😂https://abzarek.ir/service-p/msg/1847010
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه رو قبول کن😁😂 من یه بار صد تا ریکوئست داشتم یک ماه بود چک نکرده بودم بعد همه رو به ضرب قبول کر ...

هنوز اين تاپيكم مال خيلي وقت پيشه الان سه برابر شده درخواستام 😄😄

من خودم يه مدت پيش به دو سه نفر درخواست دادم خيلي دير قبول كردن وقتيم قبول كردن كلا يادم رفته بود واسه چي درخواست دادم ديگه پيام ندادم 

الانم بخوام اينا رو قبول كنم اصلا يادشون نمونده😁😁

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

من نه درخواست دوستی میدم نه قبول میکنم اینجا مجازی هیچ کسو نمی‌شناسیم یکی بود میگفت من با یکی دوست شدم بعدن فهمیدم مرده همش خس میکردم به شوهرم خیانت کردم

برای خوشبختیم برای مشکلات خانوادم صلوات بفرستین مرسی عزیزان ♥️💋محتاجم به دعاتون 
2728
یه سوال:بعد که باهم دوست میشیدچیکارمیکنیدحرف میزنیدو...؟ این وافعابرام سواله    

من خودم گاهي يه سوالي برام پيش مياد كه ترجيح ميدم تو خصوصي بپرسم درخواست ميدم بعد از اينكه جواب سوالمو گرفتم ديگه با بعضيا دوستيمو ادامه ميدم با بعضيام نه 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
من دوس دارم صرفا ی عده ای رو تو لیستم داشته باشم همینطوری همیشه کمیت از کیفیت مهم تر بود واسم😂😂

😂😂😂😂 نه واسه من كيفيت مهمه 

2738
وااو چقد درخواست داری شیطون😐😂من بدبخت ک دیشب ترکیدم😂

اين تاپيك مال ٩٧ كه بروز شده 

الان درخواستام خيلي خيلي بيشتر شده 

ولي همه رو معلق ميذارم نه رد ميكنم نه قبول كه دوباره نتونه درخواست بده 

فقط اونايي رو كه ميشناسم قبول ميكنم يا اونايي كه تو تاپيك بهم بگن چه كاري باهام دارن 😉

منک تا الان اینجا به کسی درخواست ندادم  درخواست داشته باشی شاخه؟!😂

نه والا شاخ نيست 😂😂

من واقعا منظورم اين بود تاپيك بزنم ببينم چه كاري باهام دارن يه تاپيك بزني بهتر از اينه كه دونه دونه از همشون بپرسي 

ولي دوستان مسير تاپيك رو منحرف كردن 😕😂

چند درصد فکر میکنید؟ اخه سونو دخترم پیشونیش شیبش برعکس این بود 

مال دخترتم بذار گلم 

بخدا نميدونم گلم من واسه خودمو اشتباه حدس زده بودم 

2706