2733
2734

من.

نخور. معلوم نیست چه کوفتی میپزن دست مردم.

من گلاب به روت اسهالم میگیرم.

خیلی وقته دیگه بیرون غذا نمیخورم مگر اینکه رستوران های مطمئن

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من. نخور. معلوم نیست چه کوفتی میپزن دست مردم. من گلاب به روت اسهالم میگیرم. خیلی وقته دیگه بیرون ...

دقیقا .حالا هم که اینقدر گرون شدن و کم و بی کیفیت تر از قبل 

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
2731
من. نخور. معلوم نیست چه کوفتی میپزن دست مردم. من گلاب به روت اسهالم میگیرم. خیلی وقته دیگه بیرون ...

جاهایی که منم میرم بهترینو معتبرترین شهرمونه ولی معدم دیگه مثل سابق نیست 

نمی دونم شایدم تو این گرونی ها کیفیت موادشون پایین اومده   

دقیقا .حالا هم که اینقدر گرون شدن و کم و بی کیفیت تر از قبل 

چند وقت پیش مجبور شدم چلو کباب بخرم واسه ناهار بیارم خونه بخدا قشنگ معلوم بود گوشت خره اصلا از تو دهن برمیگشت.منم نشستم نون و پنیر و سبزی خوردم اونا رو انداختم رفت

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖
2738
چند وقت پیش مجبور شدم چلو کباب بخرم واسه ناهار بیارم خونه بخدا قشنگ معلوم بود گوشت خره اصلا از تو ده ...

خدا براشون نسازه که با جون مردم بازی میکنن .طفلک بچه ها .

من که گاهی مجبورم میخرم ولی فقط جوجه یا مرغ .باز هم از دهن برمیگرده 

من مست می لم یزلیم چه کنم  من سوخته جان ازلیم چه کنم  زین آتش جان تا به قیامت شادم  ‌ من مشتعل عشق علی ام چه کنم   
جاهایی که منم میرم بهترینو معتبرترین شهرمونه ولی معدم دیگه مثل سابق نیست  نمی دونم شایدم تو ای ...

آخه عزیزم تو برو رستوران لاکچری ولی گوشت کیلو صدهزارتومن و برنج کیلو پونزده تومن میاد بده مشتری؟ آخه چند بده که براش بصرفه؟ پرسی ۵۰ هزار تومن؟ بعد کی میخره؟

تخم مرغ بپز بخور. اما میدونی که تخم مرغه.

جدیدا ماست از سوپری هم که می خریدم یه کاسه کوچولو که می خوردم معدم درد می گرفت 

دوهفته ای هست که شیر محلی می گیرم و خودم ماست درست می کنم ۳کاسه هم می خورم هیچیم نمیشه

خدا براشون نسازه که با جون مردم بازی میکنن .طفلک بچه ها . من که گاهی مجبورم میخرم ولی فقط جوجه یا م ...

الهی از همون دستی که میدن از همون دست صدبرابر پس بگیرن