2733
2734

بنظرم در حال حاضر اگه مستاجر نباشی یه خونواده ۳ نفره باید بالای ۶ درامد داشته باشن تا خوب زندگی کنن ما ۳/۵ هستیم ولی خوب فقط خرج خوراکمون درمیاد خیلی کم لباس میخریم و سفر هم نمیتونیم بریم 

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

حداقل ۶ تومن...بدون کرایه خونه و با داشتن ماشین...سه نفر خوب زندگی میگنن تو تهران

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728

تو شهر ما اگه ماهی ۵ میلیون درآمد داشته باشی و ۴ نفر باشی و مریض هم نداشته باشی یه زندگی متوسط خوب میتونی داشته باشی

ولی ما ماهی ۱۸۰۰ درآمد داریم و ۴ نفریم و مریض هم داریم 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738
ما با اجاره 5 6 تومن متوسط خرجمونه. الان که بچه اومده خرج گوشت و مغزیجات و وسایل بچه تو فکر وام هستی ...

چقدر اجاره میدی 

ی بار گفتی خیلی بالا بود 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
تو شهر ما اگه ماهی ۵ میلیون درآمد داشته باشی و ۴ نفر باشی و مریض هم نداشته باشی یه زندگی متوسط خوب م ...

عزیزم ببخشید ازتون میپرسم شما کدوم شهر هستید؟

عزیزم از ته قلبم دعا میکنم زودتر حال پسرتون خوب بشه😞

عزیزم ببخشید ازتون میپرسم شما کدوم شهر هستید؟ عزیزم از ته قلبم دعا میکنم زودتر حال پسرتون خوب بشه😞

ممنون عزیزم 😘

ما استان فارس هستیم گلم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

اگه خونه مال خودت باشه قسط نداشته باشی ماشینم داشته باشی تو شهر ما با ۵ تومن میشه خوب گذروندو سالی یه مسافرت خوبم رفت ولی باز چیزی واسه پس انداز نمیمونه ما که ۲ و نیم میگیریم هرماه کلیم باید قرض کنیم لباسو مسافرتم که تعطیل ولی بازم کار خداس که میگذره😑

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2706