2737
2734

بنظرم در حال حاضر اگه مستاجر نباشی یه خونواده ۳ نفره باید بالای ۶ درامد داشته باشن تا خوب زندگی کنن ما ۳/۵ هستیم ولی خوب فقط خرج خوراکمون درمیاد خیلی کم لباس میخریم و سفر هم نمیتونیم بریم 

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حداقل ۶ تومن...بدون کرایه خونه و با داشتن ماشین...سه نفر خوب زندگی میگنن تو تهران

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
2728

تو شهر ما اگه ماهی ۵ میلیون درآمد داشته باشی و ۴ نفر باشی و مریض هم نداشته باشی یه زندگی متوسط خوب میتونی داشته باشی

ولی ما ماهی ۱۸۰۰ درآمد داریم و ۴ نفریم و مریض هم داریم 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
2738
ما با اجاره 5 6 تومن متوسط خرجمونه. الان که بچه اومده خرج گوشت و مغزیجات و وسایل بچه تو فکر وام هستی ...

چقدر اجاره میدی 

ی بار گفتی خیلی بالا بود 

خیلی سخت گذشت تا فهمیدم هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست 
تو شهر ما اگه ماهی ۵ میلیون درآمد داشته باشی و ۴ نفر باشی و مریض هم نداشته باشی یه زندگی متوسط خوب م ...

عزیزم ببخشید ازتون میپرسم شما کدوم شهر هستید؟

عزیزم از ته قلبم دعا میکنم زودتر حال پسرتون خوب بشه😞

عزیزم ببخشید ازتون میپرسم شما کدوم شهر هستید؟ عزیزم از ته قلبم دعا میکنم زودتر حال پسرتون خوب بشه😞

ممنون عزیزم 😘

ما استان فارس هستیم گلم

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

اگه خونه مال خودت باشه قسط نداشته باشی ماشینم داشته باشی تو شهر ما با ۵ تومن میشه خوب گذروندو سالی یه مسافرت خوبم رفت ولی باز چیزی واسه پس انداز نمیمونه ما که ۲ و نیم میگیریم هرماه کلیم باید قرض کنیم لباسو مسافرتم که تعطیل ولی بازم کار خداس که میگذره😑

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2706