2737
2734
عنوان

فاکتور طلامو گم کردم چیکار کنم؟؟؟

1543 بازدید | 43 پست

فاکتور سرویسمو گم کردم برا فروشش مشکلی داره؟؟؟؟نمیخرن ینی؟؟؟

اگه حال دلم خوبه،سکوت معجزه کرده.وگرنه خوب میدونم که درد از هر طرف درده.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میخرن اصلا فاکتور نگا نمیکنن فقط اگ شک کنن ک دزدیه میگن فاکتورش کو

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...

من 18 گرم فروختم گرمی 425 ،،7 میلیون و 100 بدون فاکتور نمیدونم گولم زده یا ن شوهرم رفته

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂
2740
اگه اشنا داشته باشی که اصلا فاکتور نمیگیره

اونجایی ک ازش خریدیم مشتری دائمشیم گفت خرید نداریم اصن😔 

من 18 گرم فروختم گرمی 425 ،،7 میلیون و 100 بدون فاکتور نمیدونم گولم زده یا ن شوهرم رفته

از کار طلا فروشا سر در نمیارم هم موقع فروش دستمزد میکشن روش هم موقع فروش دستمزد کم میکنن ازش😐😐😐

گول زدنا 

واقعا

تو رو خدا ب اسمم گیر ندین ی غلطی کردم دیگه بعدش نتونستم هیچ غلطی بکنم نی نی یار هم تغییرش نمیده (بخاطر ذوقی ک اولین بار دو تا خط پررنگ افتاد نزدیک ۲۰ تا بی بی چک زدم باهم ذوق کرده بودم)هنوزم عاشق بی بی چکم😂