2733
2734
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22543 بازدید | 915 پست
منم ازاین لحاظ مشکل دارم باهاش چون نمیتونم پابه پاش باشم..چون کاامل میخواد هم روحتو هم جسمتو..نمیتون ...

میدونی من انقدر دوسش دارم حاضرم هر روز چیه هر ساعت باهاش باشم

كجاست؟ كي؟ كسي كه بشه به تنهايي ترجيحش داد.
نمیدونم اخه به نظرم بیشتر از هفته ای یه بار یه جوریه البته من هنوز مجردم ولی در کل شایدم چون من ازدو ...

برعکس بنظرمن رابطه داشتن درهفته هر روزخیلی خوبه کلی انرژی ب دوطرف میده باعث عشق بیشترمیشه جوری که طرفت معتادت میشه ودوریت براش سخته...درسته زیادروی باشه شاید.ولی بنظرمن چیزخوبیه🙈

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو  ببین کیس مورد علاقه من خانواده خیلی خوبی داره کلا همه مهربون و خوب این داستانا از لحاظ رف ...

شوهرخواهرم اعجوبس همه خصوصیات بدو یجا داره..😐 عاشق خانواده و فک و فامیل خودش..یعنی بخاطر فامیلاش با ابجیم دعوا میکنه..طرفداری از این و اون و غریبه پرستی..فوق العاده خودشیفته فک میکنه جذاب ترین مرد رو زمینه..عصبی و بددهن و بداخلاق..خیلی ایراد گیر..به غذا به دکور به بچه به ترک دیوار هم گیر میده و همیشه هم ابجیمو مقصر میدونه..یه خصوصیت خوب داره اهل خیانت نیست..یعنی بلد نیست..رابطش با بچه ها خوبه.. دیگه اینکه خودش اعتراف میکنه باید خرش کنی..یعنی هر انتظاری داری فقط با سیاست و خر کردنش به دست میاد..اگه باهاش جر و بحث کنی یا خلاف میلش حرف بزنی روزگارتو سیاه میکنه..اینم بگم که خیلی اخلاقای بدش نتیجه تربیت غلط خانوادشه چون تو یه خانواده مشکل دار بزرگ شده و یه پدر فوق العاده مستبد و بداخلاق داشته که مدام مادرشو کتک میزده و اینارو زجر میداده رو حی و جسمی..

2731
ایشالا که بهش برسی ولی اگه خودت خیلی گرم نباشی یکم سختت میشه..من الان اینجوریم..

منم گرم نبودم ولی ب مرورتغییرکردم.رفتارطرف مقابل خیلی تاثیداره الان جوری شدیم ایشون کم میارن دربرابرمن😂😂

خوشبختی تودل آدمهاست دل که خوش باشه آدم خوشبخته❤❤خوشبختی یعنی داشتن کسی که بااومدنش توزندگیت همه نداشته هاتو ازیادببری😊
برعکس بنظرمن رابطه داشتن درهفته هر روزخیلی خوبه کلی انرژی ب دوطرف میده باعث عشق بیشترمیشه جوری که طر ...

میدونی من درک نمیکنم واسه همینه ایشالا ازدولج کنم😁

كجاست؟ كي؟ كسي كه بشه به تنهايي ترجيحش داد.
میدونی من درک نمیکنم واسه همینه ایشالا ازدولج کنم😁

درکم میکنی عزیزم.....خوشبخت باشیدانشاءالله

منم گرم نبودم ولی ب مرورتغییرکردم.رفتارطرف مقابل خیلی تاثیداره الان جوری شدیم ایشون کم میارن دربرابر ...

منم خیلی سعی کردم همه کار کردم ولی کلا نسبت به شوهرم طبعم سرده و یه روزایی اصصصلا دوس ندارم ولی میبینم نیاز اون زیاده و مجبور به رابطه میشم بخاطر همین تحت فشارم..خیلی دوسش دارماا ولی بعضی وقتا میگم کاش ازین لحاظم تفاهم داشتیم..یا اون سردتر بود یا من گرمتر

2740
مهرماه بنظرم که زن پرسته و البته خیلی حسود و زودم اعصبانی میشه چون دوربرم هر مهری دیدم اینطوریه

چقدر شبی اردیبهشت خصوصیاتش 

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
حالا جرا از مردای اردیبهشتی کینه داری اینقد😂😂 پدرشوهرم‌. شوهرم. پدربزرگم و پسر خاهرشوهرم اردیبهشت ...

دقیقا سه تا از خصوصیات اشاره کردی که خیلی توشون بلد و مرسوم ه.

احتمالا دوست نداری بپذیری این خصوصیاتشونو😂😂😂😂

بیخیال حرفایی که تو دلم جامونده.....
دقیقا سه تا از خصوصیات اشاره کردی که خیلی توشون بلد و مرسوم ه. احتمالا دوست نداری بپذیری این خصوصیا ...

ن واقعا اخه ندیدم شکمو باشن. یا لاف بزنن .‌اینقد ساکت و کم حرفن ک باید با تریلی از زبونشون حرف بکشی.

یا پدرشوهر و شوهرم اینقد نسبت ب غذا بی تفاوتن ک من  اگه روزهاااا نهار درست نکنم شوهرم میگه ول کن ی نون پنیر میخوریم حالا... 

هرچند این چیزا بیشتر جنبه سرگرمیه و اصلا نمیشه بهش استناد کرد. شاید مردای اردیبهشتی اطراف تو همه داغون بودن.

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
ن واقعا اخه ندیدم شکمو باشن. یا لاف بزنن .‌اینقد ساکت و کم حرفن ک باید با تریلی از زبونشون حرف بکشی. ...

اجتمالا شوهرت تو فقر بزرگ شده به نون پنیر عادت داره😂😂😂

احتمالا با لاف زنش شدی نمیخوای بپذیری😂😂😂

اشکال نداره گذشت دیگه سرتو یه جور گرم کن فکر نکنی😂😂

بیخیال حرفایی که تو دلم جامونده.....
2706