2752
2734
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22552 بازدید | 915 پست
دقیقاشوهرمنم اینجوره نمونش غردبا ازسرکارمیادبعدسام بایدحتمایه چرت بیس دقیقه ای بزنه چه مهمون داشته ب ...

شوهرمنم اینجوریه خوابش ازسرکارمیاد عصرونه میخوره یساعت میخوابه بلن میشه میره باشگاه شب میاد شام میخوره موقع خوابم من اگه پایه باشم که اونم اوکیه ولی نباشم سرش به بالش نرسیده خوابه

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شهریور

خیلی شیطون، خانواده دوست، خوش برخورد، عصبی، عاشق پیشه، خیلی کاری و خیلیم تلاش میکنه واسه زندگیمون. 

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 

بنظر من دی ماهی ها بداخلاق و بی مسولیت و سردن...اما اردیبهشتی ها خوبن

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!

چرا اینقدر فروردینیا کمن؟😰

روز اول که دل من به تمنای تو پر زد...چو کبوتر لب بام تو نشستم... تو به من سنگ زدی... من نه رمیدم نه گسستم... باز گفتم که تو صیادی و من آهوی دشتم تا به دام تو درافتم همه جا گشتم و گشتم... یه صلوات واسه حاجت دلم میفرستین❤

اذر

لجبااااااازو  یکدنده پرانرژی فوق العاده دختر دوست خداییش محبتو بی جواب نمیذاره خییییییلی احساساتی ولی فقط پیش من بقیه فقط مغرورو اخمو دیدنش حتی مامانش 

درتمام جان من جاکرده ای ،ای تمام آیه ی تکرارمن...
2706