2737
2734
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22504 بازدید | 915 پست
آذر.. احساساتی، خودشیفته..خیلی از خودش تعریف میکنه😁 اهل رئیس بازی، خیلی لجباز و حرص دربیار..خونسرد ...

ای جااان قلب من اشفته ی دلداده نرنجااان

از مردای اذری بیشتر بگو😍

كجاست؟ كي؟ كسي كه بشه به تنهايي ترجيحش داد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جااان قلب من اشفته ی دلداده نرنجااان از مردای اذری بیشتر بگو😍

ته تهشو بخوای بدونی کلا مردای بد قلقین..شوهر خواهرمم آذرماهیه افتضاحه افتضاح..حالا شوهر من باز یکم ملایمتره اونم چون تو خانواده با محبتی بزرگ شده احساساتی هست..خیلی هم زبون باز و خودشیرینه..از لحاظ ج نسی هم فوق العاده هااات

2731
ای جااان قلب من اشفته ی دلداده نرنجااان از مردای اذری بیشتر بگو😍

من خودم اردیبهشتی ام چون منم یه حالتای رئیس بازی دارم باهم زیاد بحثمون میشه چون هرکدوم میخوایم حرف خودمونو ثابت کنیم..ولی وقتایی که حرفشو گوش میدم و چشم میگم یا قربون صدقه زبونی میگم خیلی خوشش میاد کیف میکنه..😁به نظرم کلا تو دوست داشتنش یه پله باید عقبتر باشی تا خودش بیاد دنبالت..وگرنه دور برش میداره..خودشو دست بالا میگیره

ته تهشو بخوای بدونی کلا مردای بد قلقین..شوهر خواهرمم آذرماهیه افتضاحه افتضاح..حالا شوهر من باز یکم م ...

بابای من و داداشمو دامادمون هر سه تاشون آذرین

بنظرم اصلن بلد نیستن ناز زن بکشن براشون بی معنی منکه تاحالا ندیدم خیلیم رومخن همش اذیتکارن

همش دهنشون باید بجنبه و ی دقیقه آرامو قرار ندارن

كسي متولد اذر هست خواهرم ي اذرماهي خواستگارشه 

اذر ماهی هم مرد هم زن ساده و بی ریا و خیلی شوخ طبع .برای شریکش جونشم میده ولییییییییی وقتی پای غرورش وسط باشه حتی نفس کشیدنم برای خودش منع میکنه

2740

یعنی اینایی ک میگین واقعیه 🙄

یکی بهمنو میگه

با تیر

مردشونو😁کدومش بهتره بنظرتون؟ 

شاعر در وصف من میگه :زندگی در دل چشمان تو کندو زده است، طعم شیرین عسل با تو چشیدن دارد🙃بله اینجوریاس😎
بابای من و داداشمو دامادمون هر سه تاشون آذرین بنظرم اصلن بلد نیستن ناز زن بکشن براشون بی معنی منکه ...

شوهر منم خیلی وقتا رو مخه ولی خب همه خصوصیت ها مشترک نیست..شوهرم چون کلا ادم احساساتیه معمولا نازمو میکشه مگه اینکه چندبار اینکارو بکنه و من جواب ندم دیگه خودشو میکشه عقب و قیافه میگیره..

ته تهشو بخوای بدونی کلا مردای بد قلقین..شوهر خواهرمم آذرماهیه افتضاحه افتضاح..حالا شوهر من باز یکم م ...

اقااا من حاضرم هر اخلاق گندی داشته باشه جنسیشو میدونم از قیافش مشخصه کماکان

دیگه چیکارا میکنه چند آذره؟؟

من خودم اردیبهشتی ام چون منم یه حالتای رئیس بازی دارم باهم زیاد بحثمون میشه چون هرکدوم میخوایم حرف خ ...

اقا هر اخلاقی که به ذهنت میرسه بگو👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

اقا یه سوال مثلا چطوری هاته توی رابطه یا نه مثلا چندین بار در هفته؟