2737
2739
عنوان

شوهراتون متولد چه ماهی هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 22499 بازدید | 915 پست
نه اصلا به ارایش و لباس اینچیزا کارنداره.تازه خوشش میاد امامن دوست دارم راحت باشم اونم چیزی نمیگه.

ارایش و اینا ک نه

اما لباس.... 

اهل دین و این چیزا هس؟ 

من ک خودم نه

میزوگی تو فوتبالیستا  همونی ک تا دم مرگ جنگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم نه😂اونم گیر نمیده

اون اهل دین هس

قبلا گیر میداد

اما من از راه ب درش کردم

چون خوشم نمیومد اینجوری

عاشق بچه س

میمیره واسه بچه ها

اما من خودم نه

والا بخدا.😂😂میگم بیا بسِته پاشو.😁😁😁

مث من کم حوصله ای 😂

خیلی از کاراشو دوس دارم 

مثلا وقت میذاره 

حوصله بیرون رفتنو داره

اما اگه چیزی باب میلش نباشه خیلی جالب نیس.... 

2740
اون اهل دین هس قبلا گیر میداد اما من از راه ب درش کردم چون خوشم نمیومد اینجوری عاشق بچه س ...

اخی عزیزم.من یه دختر کوچولو دارم خیلی اذیت میشدم واقعا کمکم میکرد بااینکه خسته بود اما نصفه شبها که دخترم گریه میکرد نوبتی بغلش میکردیم وارومش میکردیم.بچه دوستن خیلی

❤ 
مث من کم حوصله ای 😂 خیلی از کاراشو دوس دارم  مثلا وقت میذاره  حوصله بیرون رفتنو داره ...

ای بابا فکرکنم خدا حوصله مردای تیر ماهی رو نداشته یکیشونو افریده بقیه رو کپی گرفته😂

❤ 
اخی عزیزم.من یه دختر کوچولو دارم خیلی اذیت میشدم واقعا کمکم میکرد بااینکه خسته بود اما نصفه شبها که ...

بچه دوووووووست

حیوون دوست

کلا خانواده دوست

😊😊😊

آذر.. احساساتی، خودشیفته..خیلی از خودش تعریف میکنه😁 اهل رئیس بازی، خیلی لجباز و حرص دربیار..خونسرد و حرف حرف خودشه، وقتی عصبانی میشه به معنای واقعی سگ میشه ..کلا مردای آذرماهی خیلی بدقلقن..

ای بابا فکرکنم خدا حوصله مردای تیر ماهی رو نداشته یکیشونو افریده بقیه رو کپی گرفته😂

بابام اینا تو باغ سگ دارن

هی میگه بریم هر هفته اونجا.... با سگا بازی کنیم! 

😂😂😂

ولی مرد تیر ماهی من کم دیدم

انگار تیر ماهیا کلا کمن

2706