2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

!Thanks God

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
2728

خدایا برای داده و نداده ات شُکر ❤

ممنون که ازمادر به ما مهربونتری و تو همه شرایط با ماهستی، مارو یه لحظه هم تنها نمیزاری 

خدایا شکرت ❤

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
2740

این سبک از اسم کاربرای مرد نی نی سایت هم جالبه ها این همه اسم بعد اینجا یا پسر خوب، پسر با ادب، پسر با تربیت، پسر... خدایا شکرت😄😄 

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

شکراًللّه

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

خدایا شکرت ** برای چیزای کوچیک یا بزرگ خداوند را شکر کنید معجزه میکند چون بقول سعدی  شکر نعمت نعمتت افزون کند    کفر نعمت از کفت بیرون کند **و حدیث از اقا سید ساجدین اقا امام سجاد علیه السلام می فرمایند خداوند بندگان باشکوه وسپاسگزار را دوست دارد  عین حدیث یادم نیست ولی همینه یک جوری هاا**  نماز شکر عالیه گوگل بزنید**  سجده شکر برای حالت عادی ینی زمانی که نماز نمیخونید یا بعد ازنماز سجده شکر برید 9بار شکر الله بگویید  خدایا ششششششششششششکرت

2706