2733
2739
عنوان

ما تهرانیم عمو شوهرمم خونشون نزدیک خوته ماست.

| مشاهده متن کامل بحث + 2416 بازدید | 145 پست

یه چیزی بگووو 

بگو مندیدم شماها میخواید بیاید گفتم جانمیشیم که

من باقطار میایم شماها جدا بیاین

دیگه خودش میفهمه بیشعورشیش رو

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها فهمیدم

بگو مامانم سفارش داده براش از اینجا یه صندلی یا یه چیز تو مایه های تلویزیونی چیزی بخرم

پشت باید اونو بزاریم جا نداریم

تموم

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
2728

ببین عزیزم مشخصه اینها خیلی خیلی پرروهستن تنها راهش اینه که اگر نمیتونی مستقیم بهش بگی حداقل یکی دوسری قشنگ بپیچونیش بدون اطلاعشون برین تا از خودشون بفهمه مثلا تا دم رفتن بگو نمیریم یدفعه سوار ماشین شین برین بگو یدفعه ای شد نشد خبر بدیم چون نزدیکشون هستی همش عذاب میکشی نهایتش اینه که ناراحت میشه قط رابطه میکنه

خدایا برای همه چیز شکرت😍😍😍

عمو هم ببندن باربند بالا😂

والا هم پرچونست هم جا نیست.۲۰۶ یا ماشینه دیگه چه فرقی داره؟وقتی پلیس ماشینو خوابوند اونموقع قدر پیشنهاده منو میدونن😁البته اگه فک نکنن گروگان گیریه یا آدم ربایی 

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  
نه ماشین ندارن

عزیزم اصلا تو رودربایستی نمون بهترین بهانه ماشینه بگو متاسفانه ۶ نفری تو ماشین جا نمیشیم یا بگو دوست داشتم بریم ولی من اطلاع نداشتم شوهرتو بگو مثلا علی جان با دوستش برنامه ریختن قول داده بهشون او نام دو نفرن قراره با اونا بریم سفر

2740

خداییش 6 نفر تو 206 خیللللی سخته 

.تازه چمدونام هست و وسایل دیگه

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
یه چیزی بگووو  بگو مندیدم شماها میخواید بیاید گفتم جانمیشیم که من باقطار میایم شماها جدا بیای ...

باور کن اگه اینجوری بگم میگه باشه عمو رو با اتوبوس میفرستیم خودمون با ماشین میریم

يه بار ما ميخواستيم يه مسافرتي  بريم اون موقع مث شما دويست و شيش داشتيم صندوقش جانداره كه همه وسيله هامون انداخته بوديم صندلي عقب كامل پر بود زن عموم زنگم زد گفت دختر منم برسونيد تا اون شهري كه ميريد گفتم شرمنده جانداريم پره صندلي عقب 

بعد عصر اومد خونمون كه ببينه واقعا حاداره ماشين يانه😒ديد كامل پره تازه ميگفت يه ذره جمع و جور تر بچين جاميشه ها 

منم گفتم نه با اتوبوس بره خب اذيت ميشه تو ماشين ما

واقعا مسافرتم بخواهين بريد كه جا نداره ماشينتون مكه باربند داشته باشه واسه وسيله ها

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

اااگر رفتید و اومدن شما جلو بشین بذار اونا عقب بشینن 

مهمترین کاری که یک پدر می تواند برای فرزندانش انجام دهد  این است که عاشق مادرشان باشد 💑 چون فرزندان با خنده مادر می خندند و با گریه مادر می گریند ..⚘         
تو بگو مفت باشه کوفت باشه از اوناس....بعدم میگه دیگه قطار نیست.میگم یه تاکسی دربست بگیر 300یا 400 تو ...

خلاصه هرجوری شده میخواد بیاد دیگه😂😂😂😂

❤❤❤خیلی بده یه آهنگ عاشقانه،تو رو یاد ۵_۶نفر بندازه...تمرکزتو رو آهنگ از دست میدی...!!!  

خواهر چرا به خودت دردسر میدی  بگو دوستای شوهرم عید میان پیش ما شما برین بسلامت چون باهاشون رودربایستی داریم 

بعدهم می خواهی بری چیکار دارین بهشون بگی یواش سرت بنداز زیر برو