2733
2734

خیلی .. من خیلی کوکو دوست دارم برای صبحانه 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

املت گوجه با قارچ 

املت قارچ

املت بادمجون حلقه حلقه شده

املت کدو سرخ شده 

کوکو تن ماهی

کوکو لوبیا سبز 

کوکو تره فرنگی

نرگسی 

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
2728
نرگسی چیه ؟ خوشمزست ؟ 

بلی بسیار بسیار 

اسفناج بگیر بپز بدون اب وقتی کامل پخت توش روغن بریز سرخش کن بعد پیازداغ بریز و بعدم تخم مرغ بشکن روش 

وااااااای عالیه ها 😍😍😍😍

Daisypath Anniversary tickers همسرم دوست دارم .... میدانم دوستم داری .... دوست داشتنی های ما تا ابد ادامه دارد.
2738

کدو سرخ کن بعد لهش کن 

پیاز رنده کن توش 

نمک و ادویه بزن 

تخم مرغ بشکون توش مثل کوکو سبزی درستش کن 

( پیازش واجب نیست حتما باشه ) 

من این املت رو داخل پیج خارجی دیدم درست کردم واقعا خوشمزه میشه

اول سه تا گوجه رو سرخ کنید پیشنهاد میکنم پوست گوجه بکنید که املت ظاهر قشنگی داشته باشه 

بعد از فلفل دلمه زرد سبز یک چهارم ریز خرد کنید سرخ کنید  چهار تا پنج دونه قارچ سرخ کنید  البته همهی اینا رو با روغن کم  بعد ی پیاز یا حلقه حلقه یا ریز خرد کنید گوجه های سرخ شده رو بزارید روش بعد فلفل دلمه بعد قارچ   دوتا تخم مرغ هم زده که بهش نمک فلفل زردچوبه اضافه کردید داخل این مواد بریزد اگه دوست داشتید هم بزنید تا همه ی مواد با تخم مرغ مخلوط بشهاگه هم همونطور بزارید بپزه در اخر یکم پنیر پیتزا روش بریزید در ماهیتابه رو بزارید تا پنیر اب بشه    این املت رو با اب لیمو تازه و سس فلفل بخوردید عالیه😋

سینه مرغ بپز خوردش کن 

گوجه نگینی خورد کن 

دوست داشتی فلفل دلمه خوردکن بریز توش مربع مربع 

دوست داشتی پیاز رنده کن توش 

تخم مرغ و نمک و ادویه بزن 

مثل کوکو سرخش کن عالیه

سیب زمینی نگینی خرد کنم بریزم توش ؟ همین ؟ 

قبلش سیب زمینی هارو سرخ کنید بریزید کف ماهیتابه بعدش روش فلفل دلمه ای و خیلی کم گوجه خردشده اگ دوست داشتید مثلا مرغ از غذای دیشب مونده بود اونم ریش ریش کنید بریزید اخرم تخم مرغو هم بزنید بریزید روش ادویه هم هر چی دوست داشتید می پیتزا میشه خیلی خوشمزس

من این املت رو داخل پیج خارجی دیدم درست کردم واقعا خوشمزه میشه اول سه تا گوجه رو سرخ کنید پیشنهاد م ...

وووووای عالیه منم درستش کردم 

2706