2737
2734
عنوان

فاز مادربزرگ من چیه خدا وکیلی

247 بازدید | 14 پست

من و شوهرم فامیل هستیم پسر عمه دختر دایی . از وقتی ما ازدواج کردیم خانواده پدریم فاز خانواده داماد برداشتن و کلا با من لج شدن به دلایل کاملا نا معلوم . انگار نه انگار که من برادر زادشونم یا نوه پسری همین مادر بزرگم . تا منو شوهرمو میبینه مادربزرگم شروع میکنه از شوهرم تعریف کردن میگه چقد خوشگله چقد فلانه چقد خوبه بعد  به من میگه تو شانس آوردی 😐😐😐😐 حالا اونروز برگشته میگه آره از قدیم میگن موقع عقد یه نبات بذارید اونجاتون (با عرض معذرت ) بعد بدید شوهرتون بخورن به دهن شوهرتون شیرین بیاید تو هم گذاشتی دیگه حتما 😐😐😐 منم برگشتم گفتم من به اینکارا احتیاجی ندارم خودم شیرینم 😂😂😂😂 . چیکار کنم دست از سرم برداره زنیکه روانی انگار عاشق شوهرم بوده من از چنگش در آوردم . انگار نه انگار من نوه پسریشم . شانس منه بخدا 

و خدایی که به شدت کافیست ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
    چه مامان بزرگیه اوف قابلیت چن تا مادرشوهرو باهم داره

واقعا مادر شوهرم انقد مظلومه . اونوقت مامانبزرگم و عمه هام که خاله های شوهرمم اینکارارو میکنن 

2740

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2518387/ختم-سوره-مریم-جهت-بچه-دار-شدن-و-ختم-صلوات-برای-حاجت-روایی-و-سلامتی-و-تعجیل-در-ظه?postId=82745012

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
چه مامان بزرگ خجسته ای داری. سر پیری یادش افتاده.... هرچی برا بقیه مادرشوهربازی درنیاورده سر تو تلا ...

آره البته کم واسه عروسا و داماداشم ادا در نیاورده . از 7 تا بچش 5 تا شون ازدواجشون تو عقد بهم خورده و ازدواج مجدد کردن بسکه این بشر فضوله 

ووووووویییییی  زیاد دم پرش نرو . حرصتو در میاره با کاراش

نمیرم بخدا 3 4 ماه یبار شاید برم با اینکه نزدیکمه . یعنی مادر شوهرم انقد میگه گناه داره پیره فلانه مارو خر میکنه باز میریم دیدنش دوباره شروع میکنه به چرندیات گفتن 😑😑😑