2737
2739

سلام عزیزم باردار شدی ؟ 

من اینهمه امپول زدم خبری نی

الانم ده روز به موعدمه اصلا امید ندارم 

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسمشو درست نوشتی؟تو نت بزن برات میاره من که میرنم همچین قرصی نیست

قبلا یه حاجت داشتم خداروشکر با دعای شما دوستان بهش رسیدم...الان یه حاجت دارم میخوام اگه خدا صلاح میدونه بهم یکی دوتا دختر سالم و صالح بهم بده(بقول مامانم سالم و صالح هم بمونن)😍🤗 برای رسیدن ب حاجتم صلوات میفرستی؟ان شاالله خدا حاجت دلت رو برآورده کنه
2728

کلا قرصایی که توشون (پرگنا)داره حالا با هر پسوند و پیشوندی مکملهای دوران بارداریه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2740
 پرگنانم نداریم پرگنافم داریم مخصوص ویتامین بارداری

عزیزم خودمم شک داشتم اسمشو تو دفترچه نوشته بود نتونستم درست بنویسم دیروز رفتم دکتر بهم داد من اقدامم گف برا آزاد شدن تخمکه درسته؟ 

کلا قرصایی که توشون (پرگنا)داره حالا با هر پسوند و پیشوندی مکملهای دوران بارداریه

آخه من ک باردار نیستم از این تعجب میکنم رفتم داروخانه بهم گف باردار یا شیرده ای؟  گفتم ن گف پس برا چی داده؟  خودش تو مطب گف برا آزاد شدن تخمکه 

سلام عزیزم باردار شدی ؟  من اینهمه امپول زدم خبری نی الانم ده روز به موعدمه اصلا امید ندارم&n ...

ن عزیزم هنوز اقدامم امروز 12 روزه دیروز رفتم دکتر این قرصو داد گف برا آزاد شدن تخمکه اما داروخانه گف برا زنان باردار و شیردس

آخه من ک باردار نیستم از این تعجب میکنم رفتم داروخانه بهم گف باردار یا شیرده ای؟  گفتم ن گف پس ...

من خودم تو طول بارداری پرگناکر و پرگنافم خوردم پرناتال هم جزوشونه ولی اصولا پرگناها مکمل های بارداریه 

البته قبل بارداری دکتر به من گفت ویتامین e و omga3 تخمکو خیلی غنی میکنه به اصطلاح تپل میکنه تخمکای ضعیفو شاید واسه این نوشته دکترت

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
من خودم تو طول بارداری پرگناکر و پرگنافم خوردم پرناتال هم جزوشونه ولی اصولا پرگناها مکمل های بارداری ...

آره گف تپل میکنه ینی برای تخمک خوبه بخورم؟ شما قرص دوفاستون رو مصرف کردید؟  اون برا چیه

آره گف تپل میکنه ینی برای تخمک خوبه بخورم؟ شما قرص دوفاستون رو مصرف کردید؟  اون برا چیه

نه ،من دوسال پیش سقط کردم به خاطر تشکیل نشدن قلب به خاطر همین دکتر گفت ویتامین e بخور ،هم خودت هم شوهرت قبل از اقدام که نطفه قوی باشه

ماهم دوتامون E  خوردیم البته نه خیلی سفت و سخت خودم که بیشتر وقتا یادم میرفت😆😆

نه ،من دوسال پیش سقط کردم به خاطر تشکیل نشدن قلب به خاطر همین دکتر گفت ویتامین e بخور ،هم خودت هم شو ...

منم 6 ماه پیش سقط داشتم الانم 4 ماه اقدامم بهم قرص پرگنافم رو داد پس خوبه بخرم امروز 12 پریودمه بخورم؟