2737
2739
منم 6 ماه پیش سقط داشتم الانم 4 ماه اقدامم بهم قرص پرگنافم رو داد پس خوبه بخرم امروز 12 پریودمه بخور ...

کلا ویتامینا خوبه موقع اقدام

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم اما تو مطب ک بودم گف اگه اينو پیدا نکردی زینک پلاس بگیر ک داروخونه گف این برا پوست و مو ...

آره زینک نگیر،دکتر واسه پسرم نوشته واسه رشد قد و وزن و مو

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2728
پس همونو بگيرم؟ 

آره اونا چون مولتی ویتامینه کامله همونو بگیر توشون کلی مواد معدنی هم داره،زینک که فقط زینک داره

آره اونا چون مولتی ویتامینه کامله همونو بگیر توشون کلی مواد معدنی هم داره،زینک که فقط زینک داره

ممنون عزیزم فقط ی سوال ديگه ببخشيدا این قرص تخمک هم آزاد میکنه؟  یا فقط برا بزرگتر شدن فولیکوله

ممنون عزیزم فقط ی سوال ديگه ببخشيدا این قرص تخمک هم آزاد میکنه؟  یا فقط برا بزرگتر شدن فولیکوله

چیزی که من شنیدم ؛واسه بزرگ کردنه،به نظر من، البته مطمئن نیستم ولی فکر میکنم دارویی که به آزاد شدن تخمک کمک میکنه باید داروهای هورمونی باشه

2738
شما آمپول اچ سی زدی؟  من میترسم بزنم

نه ،دکتر من کلا زیاد داروئی نیست فقط گفت ویتامین و فولیک اسید بخور

فولیکول چ ارتباطی با تخمک داره شما ميدوني؟ 

فولیکول مگه همون تخمک نیست؟؟؟؟؟

دقیق نمیدونم

ن عزیزم هنوز اقدامم امروز 12 روزه دیروز رفتم دکتر این قرصو داد گف برا آزاد شدن تخمکه اما داروخانه گف ...

حتما به پزشکت اعتماد کن اونا تجربشون از یه دکتر داروخانه بیشتره ...انشاالله بسلامتی مامانی...

خوشگلی یک خانم به:شعور شخصیت حیا  و  طرز حرف زدنشه ...بقیه ش با یه دستمال مرطوب پاک میشه...