2733
2734
عنوان

آمپول بتامتازون در ۲۲ هفته

1128 بازدید | 24 پست

سلام خانوما

کسی بوده تو این هفته ها  آمپول بتامتازون زده باشه؟ احتمال زایمان زود رس دارم دکتر برام نوشته ولی می ترسم بزنم ، فک می کنم زوده

خدایا نگویم دستم بگیر ، عمری گرفته ای ، رهایم مکن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آمپولو بزن

اگه دکتر داده

به منم از هفته ۲۰ گفتن سرویکس کوتاهه .

ولی دکترم گفت  خوبه سرویکس ۲.۵ بود

من توکلم برخدا بود میدونستم بچمو برام نگه میداره

هفته ۳۳ دکترم آمپول بتامتازون نوشت برا تکامل ریه جنین

اگه زود بدنیا اومد تو دستگاه نره

من استراحت مطلق کردم ۳۸ هفته و دو روز سزارین اختیاری شدم.😍

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
علایمت چی بود رفتی دکتر احتمال داد

تو سو نو طول سرویکس رو میگن کوتاهه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738
علایمت چی بود رفتی دکتر احتمال داد

من بارداری قبلیم تو ۲۱ هفته سقط شد ، برا همین این بارم ممکنه زود به دنیا بیاد برا همین

من بارداری قبلیم تو ۲۱ هفته سقط شد ، برا همین این بارم ممکنه زود به دنیا بیاد برا همین

استراحت مطلق شو

علت سقط اون یکی چی بوده

آمپولو بزن اگه دکتر داده به منم از هفته ۲۰ گفتن سرویکس کوتاهه . ولی دکترم گفت  خوبه سرویکس ۲ ...

من یه سقط تو ۲۱ هفته داشتم برا همین تو این بارداری از اول تو استراحت بودم و یک سره شیاف مصرف می کردم ،این هفته که دکتر رفتم  سونوی واژینال کرد و طول سرویکس ۳۱ بود و گفت خوبه ولی به خاطر سقط قبلی  هم خودم می ترسم هم دکتر برا همین امپول داده 

من یه سقط تو ۲۱ هفته داشتم برا همین تو این بارداری از اول تو استراحت بودم و یک سره شیاف مصرف می کردم ...

۳۱ خوبه.

از دگتر بپرس میشه دیر تر بزنم هفته ی بالاتر

ان شاالله  این یکی سالم بدنیا میاد

اگه بتونی تا ۲۸ هفته نگه داری.سالم   بدنیا میاد.

استراحت مطلق شو علت سقط اون یکی چی بوده

استراحت مطلقم خانومی، اون یکی هم شب خوابیدم صبح خونریزی کردم بدون هیچ علتی، گفتن حتما طول سرویکس کوتاه بوده

2706