2737
2734
عنوان

یه پیشنهاد واسه کسایی که تازه میخوان اقدام به بارداری کنن👌

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 43 پست
راستی پرسیدم گفتن هزینه iui سقفش میشه نزدیک ۲ میلیون Ivf نزدیک ۸ میلیون

نه من مشهد iui کردم داروهام 500 شد، خودش 450 بود! 

Ivf هم داروهام گرفتم با بیمه سلامت 1 و 300 ، با کل هزینه ها زیر 6 میلیون میشد! 

اما باردار شدم طبیعی، داروهامو دادم خیریه مرکز

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۳۱ سالمه که رنجش زده ۸.۱۸_۰.۸ که واسه من ۰.۶۳ هست همون آنتی مولرین

ممنون عزیزم . انشا... که درست میشه ، من دارم از طریق طب سوزنی گوش درمان می کنم. آرزو می کنم هرچه زودتر به نی نی ات برسی

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

من دوبار آی یو آی ناموفق داشتم ، قبلش هم حدود 4 ماه کلومینفن و لتروزول می خوردم . اما نشد. در اثر داروهایی که مصرف کرده بودم ذخیره تخمدانم به شدت پایین اومد. از مدت زمان و حجم پریودم هم کم شد. فقط دو روز لک بینی داشتم اونم قهوه ای بود. دیواره رحمم هم نازک شد و خشک و امکان باروری رو غیر ممکن کرد. همه گفتن باید رحم اجاره کنم. تا با خانم دکتر والیانی آشنا شدم. ایشون متخصص اریکولوژی هستند. با ایشون از آبان طب سوزنی گوش رو شروع کردم. الان تخمک آزاد میکنم و خونریزی هم برگشته و شد 4 روز. پریودم کاملا منظم شدو هنوز دارم درمانم رو ادامه میدم. خیلی از افرادی که درمان های ناموفق داشتن با این روش درمان شدند. تهران هم آقای دکتر انصاری متخصص این رشته هستند. خوبی این روش اینه که بدون مصرف دارو بدن خودش وادار میشه که به نظم برگرده و خودش رو اصلاح میکنه بدون عوارض و ...

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2731
دقیقا درست گفتی من اگه ۴ ماه پیش میفهمیدم الکی ۸ ماه یه شب درمیون اقدام نمیکردم

حالا 8 ماه فدای سرت ....

تو استرسشو بگو....

بخدا من دیگه نمیکشیدم

فقط دلم میخواست با یه سرنگی چیزی این اسپرمو، خلاص بشم

دمی سکوت در این جهان پر هیاهو
حالا 8 ماه فدای سرت .... تو استرسشو بگو.... بخدا من دیگه نمیکشیدم فقط دلم میخواست با یه سرنگی چیز ...

فقط دلم میخواست با یه سرنگی چیزی این اسپرمو بریزم خلاص بشم

خیلی سخت رابطه یک شب درمیون اجباری.اه.اونم با استرس و انجام اونهمه اعمال

آخه دختر داييم باردار نميشد بعداز يك سال آى وى اف كرد دو قلو باردار شد پسر بعداز دنيا اومدنشون شش ما ...

اینم در نظر بگیر که مطمئنن اگه ایشون دارو های آی وی اف رو مصرف نمیکرد، مشکلش حل نمیشد و قاعدتا بارداری طبیعی هم اتفاق نمی افتاد

من ۴ساله نه خودم نه شوهرم مشکلی نداریم.چنتا دکتر عوض کردم ولی باردار نمیشم زود نوبت میدن؟اگه خودت ...

والا نمیدونم عزیزم من تازه میخوام آز بدم یعنی شوهرم باید آز اسپرم بده طبق اون بهمون میگن باید چکار کنیم شاید اول دارو بدن ولی اگه وخیم باشه اوضاع شاید iui

2738
اینم در نظر بگیر که مطمئنن اگه ایشون دارو های آی وی اف رو مصرف نمیکرد، مشکلش حل نمیشد و قاعدتا باردا ...

جدى تأثير داره اينو نميدونستم 👍

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
جدى تأثير داره اينو نميدونستم 👍

آره بابا یکی از آشنا های ما 8-9 سال بچه دار نمیشدن .

با همین دارو ها آی وی اف کردن و بچه دار شدن

بعدش دکتر بهش گفته بود که انقد دارو مصرف کردی ک تخمدانات فعاله فعال شدن، حالا میتونی طبیعی خودت باردارشی

چند ماهه اقدامی؟ واسه من هفته بعد تازه آزمایش وقت داد اون آز اسپرم تکلیف همه چی رو مشخص میکنه 

ان شاءالله خیره 

همسر من اسپرمش خیلی ضعیفه 

دارو داده دکتر بهش

20همین ماه میریم آزمایش

دعا کن درست شده باشه

کلی دارو  آمپول دادن بهش

آره بابا یکی از آشنا های ما 8-9 سال بچه دار نمیشدن . با همین دارو ها آی وی اف کردن و بچه دار شدن ب ...

چقد خوبه كه اينقد پيشرفت كرده ايشالله ديگه با اين روشا اصلا نازا وجود نداشته باشه 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖