2733
2734
عنوان

یه پیشنهاد واسه کسایی که تازه میخوان اقدام به بارداری کنن👌

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 43 پست
چه آزمایشاتی انجام بدیم؟

من کلا چکاپ رفتم

از همین ذخیره تخمدان بگیر تا کم خونی و د ۳ و...خیلی بود😬ولی خیالم راحت شد ک مشکلی نداشتم خداروشکر ادم زودتر بفهمه خیلی بهتره تا بگذره

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰
نه عزیزم این مشکلات با گذر زمان قابل حل نیست و هرچه زودتر اقدام بشه احتمال بارداری بیشتره متاسفانه ...

دقیقا درست گفتی من اگه ۴ ماه پیش میفهمیدم الکی ۸ ماه یه شب درمیون اقدام نمیکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@_شادی_بهشتی    

تاپیک های شادی رو بخون ایشونم ذخیره ش کم بود بود رفت برای ای وی اف ولی طبیعی باردار شد 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2731
نه عزیزم این مشکلات با گذر زمان قابل حل نیست و هرچه زودتر اقدام بشه احتمال بارداری بیشتره متاسفانه ...

آخه دختر داييم باردار نميشد بعداز يك سال آى وى اف كرد دو قلو باردار شد پسر بعداز دنيا اومدنشون شش ماه كه گذشت بنده خدا دوباره طبيعى باردار شد بازم پسر واسه همينه ميگم عجله نكنين بعضيها دير باردار ميشن 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

خبر مرگشون میگن بعد ی سال برید در حالی ک اشتباهه ب نظرم همون ماههای اول آزمایش ها رو بدین ک خیالتون راحت باشع منم بعد ی سال رفتم هنوز ک سه سال شده نتیجه نگرفتم

خدایاا خواهش میکنم هیچ زنی رو بیشتر از تحملش در انتظار فرزند نزار.حس خوب مادر شدن رو به همه زنهای سرزمینم عطا کن.
من ۳۱ سالمه که رنجش زده ۸.۱۸_۰.۸ که واسه من ۰.۶۳ هست همون آنتی مولرین

مورفولوژی و موتیلیتی شوهرت چنده

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
انشالا که اونجا دیگه نتیجه بگیری.منم احتمالا بعد عید میرم رویان.هیچ مشکلی هم نداریم.نوبت دهیش چجوریه ...

چند ماهه اقدامی؟ واسه من هفته بعد تازه آزمایش وقت داد اون آز اسپرم تکلیف همه چی رو مشخص میکنه 

2740
رویان فقط برای ناباروری هست  نمیشه کلا از اول اونجا ازمایش بدیم؟

میشه عزیزم اصلا یه عده هستن از اول اقدام میرن اونجا ولی خوب یکم شلوغه از شهرستان هم میان بهتره ۲،۳ ماهه اول پیش یه دکتر معمولی برین

چند ماهه اقدامی؟ واسه من هفته بعد تازه آزمایش وقت داد اون آز اسپرم تکلیف همه چی رو مشخص میکنه 

من ۴ساله

نه خودم نه شوهرم مشکلی نداریم.چنتا دکتر عوض کردم ولی باردار نمیشم

زود نوبت میدن؟اگه خودت بخوای همون باراول ای وی اف کنی قبول میکنن یا وول باید ای یو ای کرد؟

@_شادی_بهشتی      تاپیک های شادی رو بخون ایشونم ذخیره ش کم بود بود رفت برای ای وی ...

😉

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️