2733
2734
عنوان

اگه خدای نکرده کسی تو نی نی سایت فوت کنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 65 پست
شمارشو یه نفر از دوستاش داشت بعد عملش زنگ که زدن فک کنم شوهر یا برادرش گفته بودن فوت کردن  

منم خیلی بیمار سرطانی بالا سرشون بودم که فوت کردن😔

با خیلی هاشون چندین سال برخورد داشتم تهش فوت میکردن

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه خانومی هم بودمامان ترنم خونواده ای فوت کردن توسقوط هواپیمای چندسال پیش

آخی چقدر وحشتناک   

روحشون شاد  

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 

من ک حالم خوب نباشه زود میام میگم حداقل در حریان باشید ی فاتحه ای نثار روح پر فتوحم کنین😁

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2731
عکسش تو تاپیکاش هست؟ لینکشو میدی؟

بنظرم تاپیک می می نازو نخون و فقط براش فاتحه بخون و صلوات بفرس چون پر امید بود از بچه هاش میگفت از شیمی درمانیاش ممکنه گریه کنی یا حتی مدتها از یادت نره حرفاش

اره می می ناز حتی فک کنمیه سریا تشیع جنازه هم رفتن  خدا رحمتش کنه  لطفا هرکی پیاممو میب ...

خدا رحمتش کنه 

من خوندم   

بنظرم تاپیک می می نازو نخون و فقط براش فاتحه بخون و صلوات بفرس چون پر امید بود از بچه هاش میگفت از ش ...

اشکمو دراوردی

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2738
بنظرم تاپیک می می نازو نخون و فقط براش فاتحه بخون و صلوات بفرس چون پر امید بود از بچه هاش میگفت از ش ...

اتفاقا چند تا از تاپیکاشو خوندم قبلا ، خیلی براش گریه کردم😞فقط الان دقیقا اسمشو نمیدونم

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
من ک حالم خوب نباشه زود میام میگم حداقل در حریان باشید ی فاتحه ای نثار روح پر فتوحم کنین😁

دور از جونت عزیزم... خدا نکنه 

ولی خدایی پرفتوحو خوب اومدی   

واقعاهمینطوره جدااز شوخی 

همین نشون میده چقدر دنیای مجازی سخت و خشنه حتی تو سایت دوستانه ای مثل نی نی سایت

اینجاتگش کن من بخونم😢

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑