2737
2739
عنوان

اگه خدای نکرده کسی تو نی نی سایت فوت کنه...

| مشاهده متن کامل بحث + 972 بازدید | 65 پست

من بمیرم نمیفهمید اخه کسی نیس تاپیک بزنه بگه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خدا نکنه عزیزدلم مهرانه مهین ترابی   چه اسم باحالی برای کاربریت انتخاب کردی من ک عاشقشم &nb ...

فدات. مهرانه خواستم بذارم تکراری بود. مهرانه1,2,3 هی میگفت داریم. دیگه منم زدم مهرانه مهین ترابی:))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اشک تو چشمام اومد کانتتو خوندم آره خیلی حزن انگیز و ناراحت کننده اس ولی من ...

دقیقا! مطمئن باش، مرگ به معنای نیستی نیست و نخواهد بود.

شادیی راکه غمی هست ز پی شادی نیست

شادمان حالی از اینم که دلم غمگین است

رنگ‌ در رنگو به هر رنگ‌ هزارانش طیف نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
چرا یه نفر خیلی سالهای پیش بود سرطان داشت همه ام فهمیدن حتی دوستان به خاکسپاریشم رفتن

چه جوری فهمیدن؟

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2731
اگه میتونستم ک تا الان صدبار پیشگیری میکردم خواعر من راه نداره ب روح خاشقچی😁

پای اون خدابیامرزو چرا وسط میکشی؟

باید کم کم بزاری کنار اصلا خوب نیس برای سلامتیت گلم 

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
2740
چرا یه نفر بود فوت کرده بود همه خبردار شدن .  فک کنم سرطان داشت

اره می می ناز

حتی فک کنمیه سریا تشیع جنازه هم رفتن 

خدا رحمتش کنه 

لطفا هرکی پیاممو میبینه براش فاتحه بخونه و صلوات بفرسته 

من یه رمز دارم برا همه چیم چون خیلی فراموش کارم😁 تو وصیت نامه رمزمونو بگیم با نام کاربری 😂 بعد به ...

من رمز و کاربریمو ب شوهرم بگم ی بار دیگه منو از قبر میکشه بیرون و خفم میکنه از بس پشتش اینجا حرف زدم   

سالها قبل یکی از دوستامون سرطان داشت هر روز پست میذاشت تا اینکه فوت کرد تاپیکاش هست عکسش سیاه سفید ی ...

عکسش تو تاپیکاش هست؟ لینکشو میدی؟

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
فدات. مهرانه خواستم بذارم تکراری بود. مهرانه1,2,3 هی میگفت داریم. دیگه منم زدم مهرانه مهین ترابی:))

کار خوبی کردی همین ک گذاشتی خیلی باحاله   

2706