2733
2739
عنوان

دلم میخواد گیسای خواهر شوهرمو بکنم😡😡😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولله ادم سالمم بااین بو میاره بالا چه برسه شما،ولش کن بی محلی بهترین جوابه عزیزم

یه دختر متولد ۹۶ و یه نینی تو راهی دارم نمیدونم جنسیتش چیه🥰لطفا دعا کنید همیشه سالم باشن
2728

يعني الان ميري صداش ميكني جوابشوميدي؟!كه ميپرسي چ جوابي بدم!!!

بيخيال عزيزم تموم شد و رفت برو برا ني ني نازت شعر بخون يكم ارامش بگيرين جفتتون

بعضی دردا مثل چایی میمونن....!!!شاید سرد بشن !اما تلخ باقی میمونن...!!!!❤️😍 سال ۱۴۰۱ب آرزوم رسیدم 😍❤️

همه تاپیکات درمورد خانواده شوهرته   

اذیت نمیشی خدایی انقدر درگیری  

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
2738

اخ گفتی منم دوس دارم جررررررر بدمش.دیشب زنیکه برا من جلسه گرفته بود😕ور ور ور ور ک تو زن خوبی نیستی تر فرض نیستی همش داد داداشم درمیاد کصصصصصصافت

دوس داشتم دیشب میکشتمش 😭😭😭

ولی در توانم نبود.خدا لعنت کنه الهی ک دل ادمو میسوزونن😭😭😭😭😭😭😭

کل طایفه شوهر خر است.😁

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄

عزیز دلم راست میگی خیلی ادم توقعش میشه ولی سعی کن تو حاملگیت ارامشتو حفظ کنی اینکه مدام فکر کنی که چی جوابشو بدم بیشتر ناراحتت میکنه ولش کن با خودت بگو این کارش از رو بی تجربگی بوده ولی خیلی خوشحال باش که مادرشوهر به این ماهی داری که پشتته و کار زشت خواهر شوهرتو بهش گوشزد کرده

همه تاپیکات درمورد خانواده شوهرته     اذیت نمیشی خدایی انقدر درگیری    

خخخخ بخدا حقشونه مثلا دیشب خواهر شوهرم اومده دختر ۴ ساله ش وسط هالمون جیش کرد پا نمیشدن برن خونه اه   خدا رو شکر ۷ لایه شلوار پوشیده بود پس نزد شلوار برادر زادمو بهشون دادم 

خخخخ بخدا حقشونه مثلا دیشب خواهر شوهرم اومده دختر ۴ ساله ش وسط هالمون جیش کرد پا نمیشدن برن خونه اه ...

خب بچست دیگه

من خواهرم دوسال ازدواج کرده

پسر دخترخالهم جیش کرد رو فرشش تازه فرش نجس هم شد

بچه اند دیگه واقعا پیش میاد و کاری نمیشه کرد

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
خب بچست دیگه من خواهرم دوسال ازدواج کرده پسر دخترخالهم جیش کرد رو فرشش تازه فرش نجس هم شد بچه اند ...

اخه اینا خونسردن من بدم میاد خونه بوی جیش بگیره پسرم ۱۶ ماهشه تا حالا خونه جیشی نشده .یه پسر برادرشوهر دارم بدتر اون ۴سال و نیمه جیش کرده بود رو تمام مبلا میپرید اینور اونور میرفت مامانه خودشو تکون نمیداد بره عوضش کنه میگفت شلوارش تو ماشینه بزار باباش بره بیاره وای .چقدر من حرص خوردم بیچاره مادرشوهرم تازه قالی رو از قالیشویی اورده بود .اه اه .

اخه اینا خونسردن من بدم میاد خونه بوی جیش بگیره پسرم ۱۶ ماهشه تا حالا خونه جیشی نشده .یه پسر برادرشو ...

البته خواهرم بعد رفتن مهمونا زنگ زد قالشویی فرشو بردن

ولی خدایی دختر خالم از زور ناراحتی زد زیر گریه خواهرم ارومش میکرد تازه 

ادم خونسرد رو مخه منم دوست ندارم

البته خواهرم بعد رفتن مهمونا زنگ زد قالشویی فرشو بردن ولی خدایی دختر خالم از زور ناراحتی زد زیر گری ...

اینا میخندن تا من حرص بخورم   دیروز بچه دوباره رفت دستشویی جیش کرد مامانش آب نگرفت یعنی دستشویی تو هاله مشخصه یه کارایی میکنن ادم حرص بخوره منم برا اینکه خوشحال نشن مث خنگا با خودشون خندیدم   

2706