2737
2739

نفهم از تو کیفش غذایی که یه هفته مونده و گندیده بوی تعفن میده  رو در آورده درشو باز کرده داره به مامانش میگه عههههه خراب شده گندیده.بعد منم باردارم هی دارم اوق میزنم بعد همچنان در غذا رو باز گذاشته بوی لش کل اتاقو گرفت من دیگه نتونستم بمونم اوق زنان رفتم بالکن 

مادرشوهرم بهش میگه ببند دیگه در اونو مگه نمیبینی بارداره حالش بهم میخوره این احمقم برگشته میگه باردار بودنو نبودنش فرقی واسه من نمیکنه من کار خودمو میکنم😡

شما بگید من به این بیشعور چی بگم دوس دارم خفش کنم نفهم کند ذهنو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😑 برو اوق بزن ب هیکلش بگو ادم بودن یا روشویی بودنت برام فرقی نداره

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2728
2738

اهههههههههه

حالم بهم خوووورد

چیزی نگو بهش فقط نرو خونشون اوووووق

همین الان بالا اوردم ولی بازم حالم بد شد😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

چ‌حوریاس من ی بار حواسم نبود تو ی مهمونی پشتم ب زن حامله بود مامانم کلی دعوام کرد ک زن وقتی حاملس احترامش چند برابر میشه حتی نباید پشتتا کنی بش

عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این رقص عاشقیتون یادگاری میمونه ..عروس یکی یه دونه ماه دوماد نمونه این بهترین سکانس کل زندگیتون...دل دومادو بردی عروس با سلیقه دوماد یه تارموتو به یه دنیا نمیده..  دوماد گل میریزه زیر قدم هات..دوماد هز (حض..حز)میکنه میرقصه باهات...  برو هرجا میره شونه به شونش شدی تاج سرش چراغ خونش
2706