2733
2739
عنوان

ماشین ظرفشویی سفید یا نقره ای؟

1964 بازدید | 16 پست

یخچالم نقره ای تیره(تیتانیوم) هست ولی ماشین لباسشوییم سفیده با درب استیل.

مغازه دار گفت ماشین ظرفشویی رو با یخچال که اصل اشپزخونه س باید ست کرد...لباسشویی رو میشه اتاق رختشور خونه گذاشت یا داخل کابینت ! ...نقره ای برداشتم البنه نقره ای روشن ! 

الان پشیمون شدم ... معازه دار گفت هر وقت سفید اوردم اینو بیار سفید و بردار اگه پشیمون شدی

بنظرتون چکار کنم؟ممنون میشم تجربه خودتون و بگین

آرام گرفته ام،مثل درختی در پاییز وقتی باد تمام برگهایش را برده باشد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست میگه لباسشویی رو که بیشتر روکش می کشن روش اما ظرفشویی و یخچال تو دیدن

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728

من همه چیزم سیلور هست.... بببین یک توصیه بهت میکنم هرگززززر نظرت رو به خاطر مغازه دار عوض مکن پشیمون میشی... منم سر خرید کالسکه همینطور شد آخر رفتم رنگی که میخاستم تعویض کردم

مال من که همش نقره ای هست. ولی شما ببین لباسشوییت رو کجا میخوای بزاری. اگر اشپزخونت جوری هست که یخچالت وسط قرار بگیره و لباسشویی و ظرفشوییت دو طرفش برو ظرفشویی سفید بردار تا قرینه همدیگه بشن

2738

مبارکه چه مارکی خریدی منم میخوام بخرم قیمتشم بگو

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 

فعلا گه دو تا کنار هم قرار میگیرن بخاطر شیر اب و تخلیه و...

برا همین میگم لنگه به لنگه میشن 

ولی مامانم هم مثل من سفید گیرش نیومد از هم جدا گذاشته ولی...خیلی بد نشده با یخچالس سته

مبارکه چه مارکی خریدی منم میخوام بخرم قیمتشم بگو

ممنون .میدیا .برادرم تو کار تاسیساته فقط میدیا کار میکنه ..میگه تمام بردهای بوش و ال جی ک...همین میدیا براشون میزنه 

نظرات اینترنتی رو هم که حوندم همه گفتن عملکرد ال جی با نصف قیمت

در نظر بگیرید که سفید به مرور رنگش زرد میشه به جنس و اینام ربطی نداره خواهرم شش سال پیش یخچال ۷میلیونی خرید الان دیگه مثل روز اول سفید نیست هیچ مواد شوینده هم نزده که بگیم از اون بوده ولی سیلور تغییر رنگ نمیده

در نظر بگیرید که سفید به مرور رنگش زرد میشه به جنس و اینام ربطی نداره خواهرم شش سال پیش یخچال ۷میلیو ...

اخ اره راست میگی ..تمام وسایل سفیدم حتی مایکروفر یکم زرد شده .

جرات ندارم کاور ماشین لباسشویی رو جز روز مهمانی بردارم میترسم زرد بشه 

خدا خیرت بده چه نکته مهمی رو یاداوری کردی

ممنون .میدیا .برادرم تو کار تاسیساته فقط میدیا کار میکنه ..میگه تمام بردهای بوش و ال جی ک...همین مید ...

سلام ببخشید یکی از تاپیکهاتون در مورد رشد سر پسرتون بود پسر منم تو ماه اول یک سانت رشد داشته الان پسر شما کمی رشد سرش رو جبران کرده لطفا جواب بدید...

2706