2737
2734
عنوان

پراید

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 76 پست
خیلی ناراحتم بخدا هیچ امیدی برای زندگی برای ما جوونا نمونده چطوری پسرا پول خونه بدن چطوری دخترا جهیز ...

پول جشن عقد و عروسی و طلا و خرید عروسی و لباس و گرفتن خونه و شیربها و ... کدوم پسری میره زن بگیره!!

حتئ با کمترین توقع هم‌نمیشه اینارو اجابت کرد !

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا بیا و ببین چ جنسای بی کیفیت و آشغالی انداختن زیر پای مردم،وباجونشون بازی کردن😔

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤
2731
دوستان یطوری میگید انگار مردم دلشون میخواد بخرن۴۰تومن یکی مثل من که پول جمع میکردم ال نود بخرم الان ...

حق دارید اما به نظر من اگه متحد باشیم میتونیم قیمتشو پایین بکشیم که دیگه کسی تو حسرت ماشین دلخواهش نمونه

نه اینکه بگیم ما همه با هم هستیم بعد به محض باز شدن سایت همه برن خرید کنن

اون بال سری ها هم میگن دیدید مردم هنوز تحمل فشار بیشتر رو دارن و مجدد افزابش قیمت

🖤 
پول جشن عقد و عروسی و طلا و خرید عروسی و لباس و گرفتن خونه و شیربها و ... کدوم پسری میره زن بگیره!! ...

الان هر چقدر سنمون میره بالاتر بیشتر افسرده میشیم بخدا بعضی موقع ها خیلی گریه میکنم سر این وضع.  تو اکثر خانواده ها دعواس چون فشار مالی خیلی اعصاب همه رو ضعیف کرده کااااش حداقل یه اعتراض بزرگی مردم انجام میدادن 

2738
حق دارید اما به نظر من اگه متحد باشیم میتونیم قیمتشو پایین بکشیم که دیگه کسی تو حسرت ماشین دلخواهش ن ...

صددرصد...من که خرید های خونه رو دونه ای میخرم هرسری هم گرونتراز قبل...انشاالله که قیمتهاپایین بیاد

با غصه نشو همدم سنت شکنِ خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش..
الان هر چقدر سنمون میره بالاتر بیشتر افسرده میشیم بخدا بعضی موقع ها خیلی گریه میکنم سر این وضع. &nbs ...

پس فکر کردی قصد این گرون کردن های یک میلیونیوم ثانیه ای چیه ،

قصدش اعتراض مردمه .این هم خیلی واضحه . فقط به زبون نمیارن . ی عده اینو از ته دلشون میخوان . خدا لعنتشون کنه .

الان هر چقدر سنمون میره بالاتر بیشتر افسرده میشیم بخدا بعضی موقع ها خیلی گریه میکنم سر این وضع. &nbs ...

واقعا ای کاش . 

پدر من با دوتا بچه مستاجره و ماهی ۷۰۰ تومن اجاره خونه میده . بعد حقوقش چقدره کلاً یه تومن!! تا قبل اینم سخت بود واسش چه برسه به الان !!!

یه وقتایی فکر میکنم اگه بخوام ازدواج کنم‌پدرم‌واااقعا نمیتونه از پسش بربیاد ،پس به جای شرمندگی ترجیح میدم مجرد بمونم .

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
2706