2733
2734
عنوان

پراید

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 76 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امشب دیدین تو خبر ۲۰ و ۳۰ با چه افتخاری اعلام کردن تو نیم ساعت کل ماشینا پیش فروش شده و سعییی میکنیم ...

وااای منم همینطوووور . بخدا سرم درد گرفت، یعنی پرایدم‌واسه جوونامون میشه آرزو به خاطر یه مشت آدم بی عقل 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
2728
2738
استارتر عزیز امکان نداره بخوابیم تا شرایط درست شه بلکه باید بیدار شیم تا بتونیم جامعه رو درست کنیم

ایشالله ولی فکر نکنم بخدا فقط فشارها رو قشر پایین جامعس 

خدایا حکمتت رو شکر🙏

خیلی ناراحتم بخدا هیچ امیدی برای زندگی برای ما جوونا نمونده چطوری پسرا پول خونه بدن چطوری دخترا جهیزیه بخرن وقتی حقوق اکثر مردم طرفای ۲ میلیون هست . الان یه کار موقت برای دانشجو ها اصلا پیدا نمیشه.  کار دائم هم همشون حقوق ها زیر ۱۵۰۰ . نمیدونم واقعا باید چیکار کرد

دوستان یطوری میگید انگار مردم دلشون میخواد بخرن۴۰تومن یکی مثل من که پول جمع میکردم ال نود بخرم الان مجبورشدم پراید بخرم چون دیگه بااین اوضاع دیگه خوابشو ببینم بتونم ماشین دلخواهمو بخرم...اماهمین حالا هم راضیم پرایدارزون بشه من ضرر بکنم...ولی عمرا دیگه کم نمیشه قیمتها

با غصه نشو همدم سنت شکنِ خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش..

خدا لعنتشون کنه پیش خرید پراید تو 45 دقیقه تموم شده یعنی هرچی دادن تو بازار کمترواز یک ساعت فدوش رفته هر چی سرمون بیاد مقصر خودمونیم

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین

میدونید بچه ها هیچ وقت یادتون نره که خدایی هم هست .

ما اگه پراید نداشته باشیم نمی میریم، اون دنیا هم بابت ناسزا های نگفته و حق های نخورده در اثر استفاده از پراید .

جوابم نمیدیم.

ولی اینا که هر روز دارن همه چی رو گرون میکنن و نونشون رو با آه میلیون تا ندار در میارن .بد روزگاری خواهند داشت .

و مکرو و مکرو الله والله خیر الماکرین

2706