2737
2734

خیلی قشنگه. منم واسه پسرم خونه درست کردم😊

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

اسی جون منم اینو درست کردم واسه پسرم . 😊😊

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
چطوری درستش کردین

خونشو ک با مقوا درست کردم و چسب تفنگی چسبوندم واسه سقفش یه لایه مقوارو کندم اونجوری شیار شیاری شد.

بعد رو ی مقوای دیگه چسبوندم . روشم شوید ریختم 😂و درختاشم ی بوته تو حیاط داشتم شبیه درخت بود چسبوندم .سنگ چسبوندم و رنگشم با اکرولیک رنگ کردم.

خیلی ممنون

خواهش میکنم عزیزم🤗

2706